Bogdan Kłys podsumował okienko Podbeskidzia

6 wrz 2019 Udostępnij

Lipiec i sierpień to były bardzo intensywne miesiące dla działu sportowego Podbeskidzia. Po poprzednim sezonie kontrakty wygasły niemałej części zawodników, która zdecydowała się szukać innych klubów.

Działacze Podbeskidzia nie próżnowali i wzmocnili zespół Górali x nowymi zawodnikami. Jak na zmiany kadrowe w drużynie zapatruje się prezes Podbeskidzia?

 

Kilka dni temu napisał Pan na Twitterze, że okienko transferowe w Podbeskidziu jest definitywnie zamknięte". Jak podsumuje Pan ten okres?

 

- Prawdę mówiąc, pracowaliśmy do samego końca i staraliśmy się o pozyskanie do drużyny zawodników, którzy pasowaliby do koncepcji trenerowi. W ostatnich tygodniach rozmawialiśmy m.in. z takimi piłkarzami jak Mateusz Mak, który ostatecznie wybrał Stal Mielec, z Jakubem Łukowskim, który był bardzo bliski przejścia z Olimpii Grudziądz do Podbeskidzia ale ostatecznie trafił do Miedzi Legnica. Rozmowy były też prowadzone z Maksymilianem Banaszewskim, który jednak zdecydował się zostać w ekstraklasowej Arce Gdynia.

 

Cała rozmowa do przeczytania na oficjalnej stronie Podbeskidzia Bielsko-Biała.



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.