Bilet za złotówkę i koszulka gratis? Wyjątkowa promocja Miedzi!

31 sie 2017 Udostępnij

W czwartek 31 sierpnia w Strefie Miedzi rozpocznie się przedsprzedaż biletów na ligowy mecz Miedzi z Drutex-Bytovią (8 września, piątek, godz. 20.45). Aż do 7 września obowiązuje nasza super promocja, w której możecie zdobyć za darmo niebieską koszulkę! Sprawdźcie jak to zrobić!

Przede wszystkim zachęcamy do kupna karnetu na domowe mecze Miedzi (do końca rundy zostało ich jeszcze sześć), bo to się wciąż opłaca! Karnet to średnia cena wejścia na mecz niższa niż w przypadku pojedynczych biletów, a ponadto gwarancja stałego miejsca i oszczędność czasu. Dodatkowo do karnetów zakupionych w czasie naszej promocji dajemy bezpłatną niebieską koszulkę kibica! Masz już karnet lub bilet w normalnej cenie na mecz z Drutex-Bytovią, a chciałbyś otrzymać koszulkę? Przyprowadź do Strefy Miedzi osobę, która jeszcze nigdy nie była na meczu. Dla niej mamy bilet za złotówkę, a dla Ciebie niebieską koszulkę kibica! Akcja promocyjna trwa w dniach 31 sierpnia – 7 września. Każda osoba z promocji może skorzystać raz. Ilość koszulek jest ograniczona – wydajemy je do wyczerpania zapasów. Dostępne są dwa modele koszulki w rozmiarach od S do 2XL.

 

Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet / bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.