Beniaminek lepszy od GieKSy

24 cze 2017 Udostępnij

Dla obu zespołów był to pierwszy sprawdzian formy przed nowym sezonem Nice 1 Ligi. Warto przypomnieć, że Odra przystąpi do tych rozgrywek jako beniaminek, więc jesienią dojdzie do ponownego spotkania obu ekip.

Dla obu zespołów był to pierwszy sprawdzian formy przed nowym sezonem Nice 1 Ligi. Warto przypomnieć, że Odra przystąpi do tych rozgrywek jako beniaminek, więc jesienią dojdzie do ponownego spotkania obu ekip.

W sparingu rozgrywanym na bocznym boisku Stadionu Miejskiego, GieKSę po raz pierwszy poprowadził nowy szkoleniowiec Piotr Mandrysz. Nasz zespół w pierwszej połowie stworzył kilka dogodnych okazji. Bliscy zdobycia bramki byli Tomasz Foszmańczyk, Mikołaj Lebedyński i Andreja Prokić. Po strzale ostatniego z nich obrońcy gości wybili piłkę z linii bramkowej.


Nieskuteczność się zemściła, bo niespodziewanie to Odra wyszła na prowadzenie po pięknym strzale z dystansu. Tuż przed końcem pierwszej części po ładnej akcji do wyrównania doprowadził Paweł Mandrysz.


W drugiej połowie, po kilku roszadach w składzie, stwarzanie okazji strzeleckich już nie przychodziło GieKSie tak łatwo. Co gorsze, trzy poważne błędy w defensywie przypłaciliśmy utratą kolejnych bramek. Ostatecznie to Odra mogła więc cieszyć się ze zwycięstwa przy Bukowej.


Bramka dla GKS-u: Mandrysz (45')


GKS: Nowak – D. Abramowicz, Kalinkowski, Foszmańczyk, Mandrysz, Prokić, Wisio, Kamiński, Frańczak, Zejdler, Lebedyński.

 

W drugiej połowie wystąpili: Wierzbicki – D. Abramowicz (81' Jaromin), Kalinkowski (70' Zejdler), Pielorz, Szołtys, Prokić (70' Małecki), Wisio, Kamiński, Frańczak, Cerimagić, Goncerz.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.