Będzie rekord w Bielsku-Białej?

28 lut 2017 Udostępnij

2500 kibiców zdecydowało, że będzie wspierać Górali w rundzie wiosennej z trybun Stadionu Miejskiego. Tym samym Podbeskidzie jest blisko rekordu z poprzedniej rundy.

Obecny sezon potwierdza powszechną opinię o fanach Podbeskidzia, że potrafią pomóc swojej drużynie wtedy, kiedy ta najbardziej tego potrzebuje i nawet jeżeli zespół gra w 1 lidze, to może liczyć na obecność licznej grupy kibiców podczas meczów w Bielsku-Białej.

 

Karnet gwarantuje stałe miejsce na stadionie podczas siedmiu meczów pierwszoligowych, jakie czekają nas w Bielsku w nadchodzącej rundzie wiosennej. Mimo straty do lidera Górale zapowiadają, że nie odpuszczą walki aż do ostatniego meczu i na to liczą bielscy kibice, którzy zawsze potrafili docenić ambicję i zaangażowanie. 

 

Runda wiosenna Podbeskidzia rozpocznie się co prawda na wyjeździe w niedzielę 5 marca w Suwałkach, ale już w sobotę 11 marca o godzinie 18:00 na stadionie miejskim bielszczanie podejmować będą zespół Chrobrego Głogów. Podbeskidzie po rundzie jesiennej zajmuje 9.miejsce w tabeli 1 ligi. 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.