Arkowiec w sztabie pierwszej reprezentacji

9 lut 2022 Udostępnij

Grzegorz Witt dołączył do sztabu pierwszej reprezentacji prowadzonej przez Czesława Michniewicza w charakterze trenera przygotowania motorycznego.

Z Arką związany jest od 1990 roku. Z roczną przerwą w 1998 roku, w Arce grał do 2002 roku. Był współautorem dwóch awansów do II ligi: 1992 i 2001 rok. Był kapitanem zespołu.

 

Został także najmłodszym pierwszym trenerem w dziejach klubu (jak wyliczał dokumentalista Maciej Witczak miał dokładnie 25 lat i 362 dni gdy został pierwszym szkoleniowcem). Pracował także z pierwszym zespołem, gdy trenerami byli Dariusz Pasieka oraz Frantisek Straka.

 

W czerwcu 2011 powierzono mu rolę koordynatora grup młodzieżowych ds. przygotowania motorycznego. Od grudnia 2012 przejął funkcję pierwszego trenera drugiej drużyny.
 
Od jesieni 2014 pracował z pierwszą drużyną w roli II trenera w sztabach Grzegorza Nicińskiego, Leszka Ojrzyńskiego, Zbigniewa Smółki oraz Jacka Zielińskiego. Był współautorem sukcesów jakimi było zdobycie Pucharu Polski w 2017 roku oraz 2 razy Superpucharów w 2017 i 2018 roku. W październiku 2019 roku objął funkcję koordynatora ds. przygotowania motorycznego drużyn młodzieżowych.
 
W 2018 roku będąc w elitarnym gronie przedstawicieli 8 federacji wziął udział w organizowanej przez UEFA w ośrodku Coverciano na przedmieściach Florencji, konferencji Fitness for Football.
 

Pracował także w sztabie szkoleniowym kadry U-21 (2017-2020) prowadzonej przez Czesława Michniewicza, która awansowała do finałów Mistrzostw Europy w 2019 roku we Włoszech.

 

Teraz czas na I reprezentację walczącą w barażach o udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. Przed nią pierwszy krok - mecz wyjazdowy z Rosją 24 marca.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.