Aplikacja Fortuna 1 Liga – zrób zakupy i pomóż zrealizować klubowy cel

1 lut 2021 Udostępnij

Znajdź sklep, sprawdź ile prowizji za zakupy w nim dostanie Twój klub i kupuj, jednocześnie wspierając swój ukochany zespół.

Jak wspierać swój klub w aplikacji Fortuna 1 Liga? To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że wejdziesz do apki  Fortuna 1 Liga i znajdziesz przycisk „Zrób zakupy”. Kliknij w niego, a następnie pojawi się lista sklepów z podziałem na „stacjonarne” i „internetowe” oraz „oferty”.  Przejdź do „sklepy internetowe” i sprawdź jakie marki możesz znaleźć w aplikacji Fortuna 1 Liga. Do każdego sklepu jest przypisana wartość procentowa, która mówi ile zwrotu z Twojej transakcji otrzyma klub, który wspierasz (ten który wybrałeś podczas logowania i jesteś do niego przypisany). 

 

Klikając np. „adidas” zostaniesz przekierowany do tego sklepu i robiąc w nim zakupy, sprawisz, że Twój klub zyska 2,5 % od kwoty, którą tam wydasz. Gdzie można zobaczyć jaką kwotę łącznie uzbierałeś Ty i pozostali kibice Twojego klubu? Kliknij przycisk „Cele”. Pojawi się „Bieżący cel”, na który zbierane są środki. Widać tam „Zebrane” pieniądze, czyli te, które zostały już zaksięgowane oraz „Oczekujące”, czyli te najnowsze wpłaty, które dopiero za jakiś czas przejdą przez system zwrotów. Do tego widoczna jest też zakładka „Potrzebne”, gdzie możesz dowiedzieć się jaką kwotę chcę zebrać Twój klub. 

 

Teraz wiesz już, jak wspierać klub. Przejrzyj uważnie listę sklepów internetowych, żeby wiedzieć gdzie warto robić zakupy. Ty nic nie stracisz, a Twój klub zyskuje dodatkowe środki w trudnym czasie pandemii koronawirusa. 

 

Nie masz aplikacji Fortuna 1 Liga? 

Wypróbuj ją! 

 

Android: https://bit.ly/ApkaF1LAndroid

iOS: https://bit.ly/ApkaF1LiOS

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.