Albert Rude: Musimy właściwie zarządzić tym sukcesem

3 maj 2024 Udostępnij
laczynaspilka.pl
Fot. laczynaspilka.pl

– Cóż można powiedzieć po takim spotkaniu? Rozegraliśmy świetny mecz, każdy dał z siebie maksimum, graliśmy w nasz sposób. Nie poddaliśmy się i zasłużyliśmy na to zwycięstwo – powiedział na konferencji prasowej po meczu finałowym Fortuna Pucharu Polski szkoleniowiec Wisły Kraków Albert Rude.

– Powiedziałem swoim zawodnikom, żeby byli sobą i wykonywali na boisku to, co potrafią najlepiej. Tak właśnie było i otrzymaliśmy na koniec swoją nagrodę. Mamy zasadę 24 godzin. Taki czas przeznaczamy na radość po zwycięstwie lub złość po porażce, a później wracamy do ciężkiej pracy. Teraz musimy walczyć w lidze. Wizja bezpośredniego awansu nieco się oddaliła, ale dopóki będzie to możliwe, będziemy robić wszystko, by osiągnąć ten cel – dodał.

– Graliśmy świetnie w pierwszej połowie, a wciąż było 0:0. W przerwie dokonaliśmy kilku korekt i kontynuowaliśmy naszą drogę po puchar. Gdy straciliśmy bramkę, wdrożyliśmy nasz ofensywny plan. Po zdobytej bramce wyrównującej wciąż parliśmy do przodu i przyniosło to świetny efekt – podkreślił.

– To na pewno największy sukces w mojej karierze w roli pierwszego szkoleniowca. Jest to na pewno bodziec, którym musimy właściwie zarządzić, by pomógł nam w końcowym etapie sezonu – podsumował hiszpański trener.

 

Czytaj więcej na laczynaspilka.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.