Akcja tydzień bez barier podczas meczu z Rakowem

21 maj 2018 Udostępnij

Podczas ostatniego domowego meczu piłkarzy GKS Tychy z Rakowem Częstochowa na trybunach Stadionu Miejskiego gościły dzieci z Przedszkola nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi wraz z Rodzicami i Opiekunami. Ich wizyta była efektem akcji „Tydzień bez barier”.

Wspólne wyjście na mecz cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, które po raz pierwszy miały możliwość zobaczyć na żywo mecz piłki nożnej oraz odwiedzin nowoczesnego obiektu sportowego, jakim jest Stadion Miejski Tychy.

 

Dzieci zaangażowały się aktywnie w kibicowanie naszej drużynie. Bawiły się wspólnie ze swoimi rodzicami i opiekunami mając niepowtarzalną okazję spędzić wspólne popołudnie w gronie swoich kolegów. Przeżycia dzieci towarzyszyły im w opowieściach o udziale w tym wydarzeniu, bardzo ważnym w ich życiu, które dostarczyło im nowych doświadczeń życiowych i społecznych.Tak ekscytujący dla dzieci udział w wydarzeniu sportowym możliwy był dzięki wielkiemu zaangażowaniu i zaproszeniu Pana Ireneusza Ruchały - Koordynatora Kibiców Niepełnosprawnych GKS Tychy oraz wiceprezesa Stowarzyszenia Kibiców Tyski Fan, a także spółki Tyski Sport i pomocy chłopaków z projektu Kibice Razem GKS Tychy.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.