4. Spartakiada Integracyjna z udziałem GKS-u Jastrzębie

7 cze 2019 Udostępnij

W czwartek, 6 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 23 odbyła się IV Spartakiada Integracyjna pt. „Mogę. Potrafię. Zwyciężam.”, której głównym celem była popularyzacja sportu oraz integracja środowiska osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

Uczestniczyli w niej  m.in. piłkarze GKS-u Jastrzębie - Grzegorz Drazik i Oskar Mazurkiewicz oraz trener Akademii Piłkarskiej GKS Jastrzębie, Łukasz Wrobel. Stu uczestników ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi miało szanse zmierzyć się w kilku sportowych konkurencjach, takich jak np. bieg z przeszkodami, który cieszył się największym powodzeniem, rzut piłką lekarską, wyścigi na 100 metrów czy rzut piłką tenisową.

 

Młodzi uczestnicy mieli okazje również strzelać do bramki, na której stanęli Grzesiek i Oskar, czy pograć w siatkówkę z zawodnikami Jastrzębskiego Węgla. Nasi piłkarze nie zapomnieli o upominkach dla najmłodszych, takich jak kolorowanki, balony w klubowych barwach czy magazyn „Górnicza Wiara”, na którym składali swoje autografy. Mieli okazje również pozować do zdjęć z uczestnikami czy organizatorami imprezy, przez co przyczynili się do wielu uśmiechów na twarzy. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć w najbliższym wydaniu magazynu „Górnicza Wiara”.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.