28. kolejka. Statystycznie

17 kwi 2019 Udostępnij

Pora na statystyczne podsumowanie 28. kolejki Fortuna 1 Ligi. Która drużyna wymieniła najwięcej podań? Kto najczęściej strzelał na bramkę rywali?

- W 28. kolejce na wszystkich stadionach padło 28 bramek. Najwięcej w meczu Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków – 6. W sumie od początku rozgrywek zobaczyliśmy już 600 goli.

 

- Raków odniósł w 28. kolejce 19 zwycięstwo w sezonie, z czego 11 na własnym stadionie. Ekipa Marka Papszuna jako jedyna w lidze nie przegrała w tym sezonie meczu u siebie.

 

- Piłkarze Rakowa Częstochowa utrzymywali się najdłużej przy piłce w 28. kolejce Fortuna 1 Ligi. Gracze lidera posiadali piłkę przez 67% czasu gry.

 

- Najwięcej podań wymienili gracze Rakowa – 594. Najlepszą celnością popisali się także zawodnicy z Częstochowy – 86%.

 

- Najwięcej kluczowych podań wykonali zawodnicy Rakowa – 20.

 

- Najczęściej na bramkę rywali strzelali piłkarze ŁKS-u Łódź – 23. Najlepszą celność zaprezentowali gracze Kazimierza Moskala – 12.

 

- 11razy rzut rożny wykonywali zawodnicy GKS-u Katowice. Tylko 1 raz z narożnika boiska w 28. kolejce wprowadzali piłki do gry piłkarze Warty Poznań.

 

- Najczęściej sędzia przerywał grę po faulach graczy GKS-u Jastrzębie – 22.

 

- Najwięcej pojedynków – 211 stoczyli piłkarze w meczu Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków. 56% wygrali gracze gospodarzy.

 

- Najczęściej w powietrzy walczono w Niepołomicach – 78 razy. Zawodnicy Puszczy i GKS-u Katowice wygrali po 50% pojedynków.

 

- Najwięcej odbiorów zanotowali piłkarze Warty Poznań – 52.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.