27. kolejka. Zapowiedź

19 cze 2020 Udostępnij

Przed kibicami 27. kolejka Fortuna 1 Ligi. Będzie to wyjątkowa kolejka, bo pierwszy raz w okresie pandemii kibice przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności będą mogli wejść na stadion.

Odra Opole - Chrobry Głogów - 19 czerwca, godz. 20:10 (Polsat Sport)

 

To będzie w tej kolejce jedno z najważniejszych spotkań w kontekście dolnej strefy tabeli Fortuna 1 Ligi. Odra traci do Chrobrego trzy punkty i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Co ciekawe, po powrocie na boiska oba kluby zdobyły tyle samo punktów, bo 5. Na taki dorobek złożyła się jedna wygrana i dwa remisy. Tak naprawdę trudno wskazać wyraźnego faworyta tego pojedynku. Oby w Opolu kibice na brak emocji nie mogli narzekać. Kurs na wygraną Odry wynosi 2.26.

 

Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica - 20 czerwca, godz. 12:40 (Polsat Sport)

 

Bruk-Bet w tygodniu udowodnił, że nie zamierza składać broni w walce o awans. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego odnieśli pewne zwycięstwo w Grodzisku nad Wartą Poznań i zbliżyli się do strefy barażowej, w której od dłuższego czasu znajduje się Miedź Legnica. Gracze Dominika Nowaka również zapisali na swoim koncie upragnione trzy punkty, ale już przed tygodniem udowodnili, że wcześniejsze wyniki to wypadek przy pracy. Byli blisko wygrania z liderem Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale ostatecznie tylko zremisowali. Wszyscy liczą, że w Legnicy znów obejrzymy widowisko! Kurs na wygraną Miedzi wynosi 2.20.

 

Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz - 20 czerwca, godz. 15:10 (Polsat Sport)

 

Puszcza Niepołomice to jeden z wygranych przerwy związanej z koronawirusem. Gracze Tomasza Tułacza po powrocie zdobyli aż 8 punktów i oddalili się od strefy spadkowej. Co więcej, Puszcza potrafiła wywieźć punkty ze stadionów Podbeskidzia i Stali Mielec. Olimpia z kolei w czerwcu zdobyła tylko jeden punkt, po szalonym meczu w Niecieczy. Jest to bardzo ważny pojedynek w kontekście kolejnych tygodnich, bowiem przy przegranej Olimpia może niebezpiecznie zbliżyć się do strefy spadkowej, a Puszcza do... strefy barażowej! Kurs na wygraną Puszczy wynosi 2.15.

 

GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec - 20 czerwca, godz. 17:40 (IPLA)

 

GKS dwa ostatnie mecze na własnym stadionie przegrał, a jeszcze kilka tygodni temu mało kto myślał, że gracze Jarosława Skrobacza na swoim obiekcie będą tak łatwo oddawać punkty. Szansa na rehabilitację już w sobotę, kiedy przyjedzie Zagłębie. Obie drużyny w tygodniu zremisowały - GKS bezbramkowo z Chrobrym, a Zagłębie Sosnowiec przegrywało już 0:2 z Radomiakiem, ale po dwóch golach Piaseckiego udało się zdobyć jeden punkt. Kurs na remis wynosi 3.32.

 

Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice - 20 czerwca, godz. 17:40 (Polsat Sport)

 

Kolejny mecz o życie dla Chojniczanki. W tygodniu drużyna z Chojnic tylko zremisowała w Bełchatowie i nie zmieniła swojej sytuacji w tabeli. Radomiak z kolei nie zamierza odpuszczać i wciąż goni ścisłą czołówkę Fortuna 1 Ligi. Gracze Dariusza Banasika zajmują 4. miejsce i tracą 5 punktów do Warty Poznań, ale mają też 5 punktów przewagi nad Miedzią Legnica. Kurs na wygraną Radomiaka wynosi 1.65.

 

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 21 czerwca, godz. 12:40 (Polsat Sport)

 

Tyszanie po pierwszej czerwcowej wygranej trochę odetchnęli z ulgą. Na własnym stadionie czeka ich jednak kolejny trudny pojedynek. Tym razem GKS zmierzy się z liderem ligi Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ostatnie dwa mecze "Górali" to bardzo szalone pojedynki. W Legnicy udało im się doprowadzić do wyrównania 2:2 w ostatnich minutach meczu, kiedy grali w osłabieniu. Podobnie potoczył się mecz z Puszczą, kiedy też w ostatnim fragmencie meczu udało się zdobyć punkt. W Podbeskidziu jednak liczą na komplet "oczek", aby uspokoić sytuację. Kurs na wygraną Podbeskidzia wynosi 2.12.

 

GKS Bełchatów - Stal Mielec - 21 czerwca, godz. 15:00 (IPLA)

 

Stal to najlepiej punktująca drużyna po wznowieniu rozgrywek. Gracze Dariusza Marca trzy razy wygrali i raz zremisowali. To pozwoliło im wyprzedzić Wartę Poznań i zostać wiceliderem Fortuna 1 Ligi. Co więcej, Stal ma tyle samo punktów co Podbeskidzie Bielsko-Biała. Stawka kolejnego meczu jest zatem wysoka. GKS jednak nie zamierza się poddawać i na własnym stadionie zawsze jest groźny. Czy tym razem również postawi opór wyżej notowanej drużynie? Kurs na wygraną Stali wynosi 1.70.

 

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki - 21 czerwca, godz. 15:10 (Polsat Sport)

 

Bardzo zła jest sytuacja Wigier Suwałki w tabeli Fortuna 1 Ligi. Wigry do bezpiecznego miejsca tracą 9 punktów, ale wciąż mają problem z wygrywaniem spotkań. Podobnie jak w przypadku Chojniczanki, każdy kolejny mecz jest meczem o życie. Tym razem zagrają w Olsztynie. Stomil też musi patrzeć za siebie bo przy ewentualnej stracie punktów może zbliżyć się do strefy spadkowej. Kurs na wygraną Stomilu wynosi 2.05.

 

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz - 21 czerwca, godz. 17:40 (Polsat Sport)

 

Dwie porażki z rzędu zanotowali gracze Warty Poznań. Patrząc na dyspozycję Stali Mielec nie mogą już pozwolić sobie na potknięcia, dlatego w meczu z Sandecją będą musieli zrobić wszystko, aby zdobyć trzy punkty. Gracze Tomasza Kafarskiego nie będą łatwnym przeciwnikiem, bo w czerwcu udowodnili już kilka razy, że jeżeli mają swój dzień to potrafią być bardzo groźni. Kurs na wygraną Warty wynosi 2.10.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.