24. kolejka. Statystycznie

19 mar 2019 Udostępnij

Pora na statystyczne podsumowanie 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Która drużyna wymieniła najwięcej podań? Kto najczęściej strzelał na bramkę rywali?

- W 24. kolejce na wszystkich stadionach padło 20 bramek. Najwięcej w meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów – 4. W sumie od początku rozgrywek zobaczyliśmy już 517 goli.

 

- Trwa kapitalna passa Rakowa Częstochowa. Aktualny lider rozgrywek jest niepokonany od 21 kolejek. Wygrana z GKS-em Katowice była 9 zwycięstwem z rzędu graczy Marka Papszuna.

 

- Tylko Raków i ŁKS nie straciły w tym roku bramki w Fortuna 1 Lidze. Bramkarz Rakowa jest niepokonany od 496 minut. Z kolei golkiper łodzian zachowuje czyste konto od 273 minut.

 

- Po porażce Sandecji Nowy Sącz z Garbarnią Kraków już tylko zespół Rakowa Częstochowa jest niepokonany u siebie w Fortuna 1 Lidze.

 

-ŁKS Łódź kontynuuje serię 16 meczów bez porażki.

 

- Najwięcej zwycięstw w sezonie odniósł Raków Częstochowa – 17, najmniej Bytovia Bytów, Garbarnia Kraków i GKS Katowice – po 5.

 

- Najwięcej strzelonych bramek ma Raków Częstochowa – 41, najmniej Chrobry Głogów – 17.

 

- Najmniej bramek straciła defensywa Rakowa Częstochowa – 10, najwięcej Garbarni Kraków – 46.

 

- Piłkarze Wigier Suwałki utrzymywali się najdłużej przy piłce w 23. kolejce Fortuna 1 Ligi. Ekipa Ariela Jakubowskiego posiadała piłkę przez 68% czasu.

 

- Najwięcej podań wymienili gracze ŁKS-u Łódź – 629. Najlepszą celnością popisali się gracze Wigier – 90% przy 628 podaniach.

 

- Najwięcej kluczowych podań wykonali zawodnicy Sandecji Nowy Sącz – 28.

 

- Najczęściej na bramkę rywali strzelali piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bytovii Bytów – po 18. Najlepszą celność zaprezentowali gracze Podbeskidzia i Warty Poznań – po 9.

 

- 11 razy rzut rożny wykonywali zawodnicy GKS-u Jastrzębie. Ani razu z narożnika nie dośrodkowywali piłkarze Bruk-Bet Termaliki. Najczęściej z rogu stały fragment gry zaczynali zawodnicy w meczu Chojniczanki Chojnice z Chrobrym Głogów – 17.

 

- Najczęściej sędzia przerywał grę po faulach graczy GKS-u Katowice – 12.

 

- Najwięcej pojedynków – 235 stoczyli piłkarze w meczu Puszcza Niepołomice – Odra Opole. 55% wygrali gracze gospodarze.

 

- Najczęściej w powietrzy walczono w Niepołomicach – 119 razy. Zawodnicy Puszczy wygrali 58% takich pojedynków.

 

- Najwięcej odbiorów zanotowali piłkarze Bytovii Bytów – 48.

 

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.