22. kolejka. Statystycznie

6 mar 2019 Udostępnij

Zaglądamy w statystki po 22. kolejce Fortuna 1 Ligi. Która drużyna oddała najwięcej strzałów na bramkę? Kto posiadał piłkę przez większą część spotkania? W którym meczu zawodnicy stoczyli najwięcej pojedynków?

W 22. kolejce na wszystkich stadionach padło 16 bramek. Najwięcej w meczu GKS Jastrzębie – Odra Opole – 4. W sumie od początku rozgrywek zobaczylismy już 477 goli.

 

Raków Częstochowa jest niepokonany w lidze od 19. kolejek. To najdłuższa seria w Fortuna 1 Lidze.

 

PGE FKS wygrał w sobotę po raz 8 z rzędu.

 

Bytovia Bytów w sobotę zanotowała 12 remis w obecnym sezonie.

 

>>>1 Liga Ekspert. Kudyba: W Łodzi atmosfera jest bardzo dobra<<<

 

Sandecja Nowy Sącz nie straciła bramki u siebie od 4 spotkań. Bramkarz biało-czarnych jest niepokonany od 362 minut.

 

Gracze Chrobrego Głogów nie strzelili bramki w Fortuna 1 Lidze od 704 minut.

 

Piłkarze Rakowa Częstochowa utrzymywali się najdłużej przy piłce w 22. Kolejce Fortuna 1 Ligi. Ekipa Marka Papszuna w meczu z Chrobrym miała posiadanie piłki na poziomie 69%.

 

Gracze ŁKS-u Łódź wymienili najwięcej podań spośród wszystkich zespołów Fortuna 1 Ligi – 587. Najlepszą celnością popisali się natomiast zawodnicy Rakowa – 86% przy 584 podaniach i GKS-u Tychy – 86% przy 580 podaniach.

 

Najwięcej kluczowych podań wykonali gracze ŁKS-u Łódź – aż 25. Co ciekawe 20 takich podań zanotowali rywale łodzian – Garbarnia Kraków, co jest drugim wynikiem w 22. kolejce.

 

Najczęściej na bramkę rywali strzelali piłkarze Garbarni Kraków. Zawodnicy beniaminka oddali 19 strzałów. Najlepszą celność zaprezentowali gracze ŁKS-u, GKS-u Tychy i Garbarni – po 6.

 

9 razy rzut rożny wykonywali zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza. Najczęściej z rogu stały fragment gry zaczynali zawodnicy w meczu Sandecji Nowy Sącz z Bruk-Bet Termalicą – 12.

 

>>>Skróty meczów 22. kolejki<<<

 

Najczęściej sędzia przerywał grę po faulach Bytovii Bytow – 24. Najrzadziej faulowali gracze PGE FKS Stali Mielec – 9.

 

Najwięcej pojedynków – 249 stoczyli piłkarze w meczu Puszczy Niepołomice – Chojniczanka Chojnice. 51% wygrali gracze z Chojnic.

 

Również w Niepołomicach najczęściej walczono w powietrzu – 123 razy. Górą byli gracze Puszczy, którzy wygrali 55% takich pojedynków.  

 

Najwięcej odbiorów zanotowali piłkarze ŁKS-u Łódź – 65.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.