15. kolejka. Zaległe mecze

9 gru 2020 Udostępnij

Nadrabiamy zaległości! W środku tygodnia zmierzą się ze sobą drużyny, które tydzień wcześniej nie mogły – z różnych względów – zmierzyć się przeciwko sobie. My natomiast spoglądamy w liczby przed tymi spotkaniami.

CWKS Resovia Rzeszów – Radomiak Radom (9 grudnia, środa, 12:00)

 


W samo południe rozpocznie się spotkanie w Rzeszowie. Radomianie już od dziesięciu kolejek pozostają niepokonani w lidze, na wyjeździe przegrali tylko z silnymi Górnikiem i Termaliką. Ostatnio nie strzelają jednak zbyt wielu bramek – we wszystkich pięciu poprzednich spotkaniach Radomiaka nie padło więcej, niż 2.5 gola. W zupełnie innej sytuacji znajduje się Resovia, które w ostatnich 5. spotkaniach straciła aż 9 goli i spadła na ostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi.

 


Sandecja Nowy Sącz – GKS 1962 Jastrzębie (9 grudnia, środa, 13:00)

 

Jednym z dwóch pierwszych spotkań w środę będzie starcie ekip, które negatywnie zaskoczyły na początku sezonu. Nowosądeczanie – choć wreszcie udało im się opuścić haniebne, ostatnie miejsce w tabeli – w ostatnich czterech kolejkach zdobyli aż 8 z 9. punktów, które dotychczas udało im się zgromadzić. Jastrzębianie natomiast z pewnością radzą sobie lepiej na wyjeździe, niż u siebie, bo poza własnym boiskiem strzelają średnio jedną bramkę na mecz. 

 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Odra Opole (9 grudnia, środa, 16:00)

 

Spotkanie to pierwotnie miało się odbyć w Opolu, jednakże przeniesione zostało do Niecieczy. Opolanie w ostatnim czasie rozkręcili się – ostatnie cztery spotkania zaowocowały zdobyciem aż 6 goli przez zespół Odry, choć tylko jeden z tych meczów udało się tej ekipie wygrać. Wydaje się jednak, że Termalica zatrzyma ofensywę swych rywali. Niecieczanie w tym sezonie stracili tylko 4 gole na własnym stadionie – średnio mniej, niż pół bramki co mecz.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.