1/32 PP: Odra sprawiła sensację!

26 wrz 2019 Udostępnij

Odra Opole, która w bieżącym sezonie nie wygrała jeszcze meczu, przełamała się w starciu z Arką Gdynia i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski!

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

 

Odra, która w tym sezonie nie wygrała jeszcze w lidze żadnego spotkania, szukała przełamania w starciu z ekstraklasowiczem z Gdyni. Podopieczni Piotra Plewni przez cały mecz prezentowali się naprawdę dobrze, a swoją dobrą dyspozycję udokumentowali w ostatnich sekundach kiedy to Miłosz Trojak po strzale głową zapewnił Odrze awans! Tym samym drużyna z Opola sprawiła sensację w Pucharze Polski i... wygrała pierwsze spotkanie w sezonie 2019/2020.

 

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 0:3

 

Takich powodów do radości nie mieli w Sosnowcu, gdzie przegrali wysoko z beniaminkiem z ekstraklasy - ŁKS-em Łódź. Goście na prowadzenie wyszli jeszcze przed przerwą, a dwa gole dołożyli w drugiej części gry.

 

Losowanie 1/16 finału Pucharu Polski odbędzie się w piątek o godzinie 12:00. W losowaniu udział wezmą udział Stomil Olsztyn, Odra Opole, GKS Jastrzębie, Miedź Legnica, Radomiak Radom, Sandecja Nowy Sącz, GKS Tychy oraz Stal Mielec.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.