1/16 PP: Pierwszoligowcy grają dalej

4 lis 2020 Udostępnij

Puszcza Niepołomice, ŁKS Łódź, Radomiak Radom, Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia - to drużyny, które awansowały do 1/8 finału Pucharu Polski.

Najszybciej awans do kolejnej fazy zapewnili sobie zawodnicy ŁKS Łódź, którzy 31 października na wyjeździe pokonali 2:0 Unię Janikowo. Dzień wcześniej z Pucharem Polski pożegnał się Bruk-Bet Termalica, która przegrała na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa. W weekend z awansu mogli cieszyć się również zawodnicy Radomiaka Radom, którzy grali w Siedlcach. Podopieczni Dariusza Banasika awans zapewnili sobie dopiero w ostatniej akcji, kiedy to na listę strzelców wpisał się Damian Jakubik. 

 

We wtorek swój mecz rozgrywał Górnik Łęczna, który utrzymał wysoką formę i również tym razem zwyciężył. Tym razem gracze Kamila Kieresia pokonali 2:0 Ślęzę Wrocław. W środę z kolei odbyły się dwa pierwszoligowe pojedynki. Najpierw Puszcza Niepołomice na wyjeździe pokonała GKS Jastrzębie, a wieczorem Arka Gdynia na własnym stadionie wygrała z Koroną Kielce.

 

O awans do 1/8 finału Pucharu Polski powalczy jeszcze Widzew Łódź, który zagra z Legią Warszawa. Mecz został przełożony w związku z kwarantanna nałożoną na drużynę Widzewa. Nowa data tego spotkania nie jest jeszcze znana. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.