1/16 FPP: Trzech pierwszoligowców gra dalej

3 lis 2021 Udostępnij

Poznaliśmy wszystkie rozstrzygnięcia 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Do kolejnej fazy awansowało trzech pierwszoligowców.

Pierwszy tydzień zmagań w 1/16 Finału Pucharu Polski nie był szczęśliwy dla pierwszoligowców. ŁKS Łódź przegrał na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin, a GKS Katowice z Bruk-Bet Termaliką. Katowiczanie jednak byli blisko sprawienia sensacji, bo odpadli dopiero po dogrywce. Ostatecznie musieli jednak uznać wyższość ekstraklasowicza, kiedy to Piotr Wlazło wykorzystał rzut karny, który sędzia nakazał powtórzyć. Z Pucharu Polski odpadli także zawodnicy Zagłębia Sosnowiec, którzy przegrali z Piastem Gliwice. Jedynym szczęśliwym zespołem pod koniec października okazała się Arka Gdynia, która jednak dopiero w doliczonym czasie gry zapewniła sobie wygraną nad Lechią Zielona Góra. 

 

W drugim tygodniu zmagań Widzew Łódź pewnie pokonał 4:1 GKS Jastrzębie, a z kolei GKS Tychy przegrał 1:3 z Wisłą Kraków. W kolejnym pierwszoligowym pojedynku lepsza od Stomilu Olsztyn okazała się Korona Kielce. W ostatnim meczu po rzutach karnych Górnik Łęczna pokonał Miedź Legnica. 

 

Losownaie 1/8 finału Pucharu Polski zaplanowano na 5 listopada na godzinę 12:00. Na tym etapie rozgrywek zobaczymy trzy pierwszoligowe drużyny - Arkę Gdynia, Widzew Łódź i Koronę Kielce.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.