1 Liga Stats: Zapowiedź meczu Arka - Bruk-Bet

21 kwi 2021 Udostępnij

Kolejny dzień z Fortuna 1 Ligą! Od razu środa staje się lepsza, prawda? Tym bardziej, że na boisku w końcu ujrzymy drużynę Termaliki, która – choć ostatni mecz zagrała około miesiąc temu – wciąż pozostaje liderem. Czy niecieczanie przez ten czas byli w stanie utrzymać dobrą formę?

Arka Gdynia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (21 kwietnia, środa, 18:00)

 

Środowy wieczór spędzimy w Gdyni. Arka walczy o baraże, Termalica będzie chciała umocnić się na pozycji lidera. W poprzednich pięciu spotkaniach między tymi ekipami arbiter nie pokazywał więcej, niż 4 kartoniki, jednakże niecieczanie ani razu nie zachowali czystego konta. Jesienią na ich stadionie Arka wygrała 1:0.

 

Gdynianie tracili gole w każdym ligowym spotkaniu w 2021 roku, choć od 3 poprzednich potyczek pozostają niepokonani. U siebie gdynianie strzelają średnio 1.27 gola, jednak słabiej idzie im po przerwie – tylko 27% drugich części gry na własnym stadionie udało im się wygrać. To głównie za sprawą tego, że 70% wszystkich bramek w meczach domowych tracą właśnie w połowie numer dwa.

 

Formę Termaliki trudno oceniać, w sumie na ponowne pojawienie się tej ekipy na boisku czekaliśmy aż 32 dni. Dokładnie tyle samo trwała letnia przerwa, pomiędzy ostatnim meczem poprzedniego sezonu, a starciem otwierającym obecnie trwającą kampanię. Mocną stroną niecieczan jest żelazna defensywa – do tej pory Termalica traciła średnio 0.4 gola na mecz, z czego zaledwie 0.17 przed przerwą. W pierwszych połowach, w meczach wyjazdowych, goście stracili tylko jednego gola, a rozegrali 9 takich spotkań. Można więc niemalże w ciemno zakładać, że „Słoniki” do przerwy przegrywać nie będą. Kurs na to, że w spotkaniu padnie mniej niż 1,5 gola wynosi 2.84.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.