1 Liga Stats: Zapowiedź finału baraży

10 cze 2023 Udostępnij

Nieciecza będzie miejscowością, która 11 czerwca, o godzinie 18, przyjmie ogrom kibiców, delegatów, gości, ale przede wszystkim sztaby oraz zawodników, którzy zmierzą się w wielkim finale baraży o awans do ekstraklasy. Na obiekcie zasiądzie komplet widzów, a zatem atmosfera i emocje gwarantowane!

Bruk Bet Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice

 

Gospodarze, zespół Termaliki, pokonał w półfinale rzeszowską Stal 2:0, Puszcza z kolei rozgromiła Wisłę Kraków 4:1. Z kolei bezpośrednie starcia w tym sezonie kończyły się raczej na korzyść „Słoników” – u siebie pokonali oni Puszczę 2:1, z kolei na wyjeździe padł bezbramkowy remis. Jeśli chodzi o rozgrywki Fortuna 1 Ligi, już od czterech bezpośrednich pojedynków trwa niemoc niepołomiczan względem drużyny z Niecieczy, a po raz ostatni Puszcza pokonywała swoich niedzielnych rywali w 2020 roku, akurat na obiekcie Termaliki.

 

Obie ekipy w tym sezonie osiągnęły taki sam współczynnik wygranych meczów w rundzie zasadniczej, 47%. Lepszą defensywą pochwalić mogą się przyjezdni, którzy tracili średnio 1,06 gola na spotkanie. Z kolei „Słoniki” pokazały nam się, jako jedna z lepszych ofensyw w rozgrywkach, zdobywając co kolejkę 1,62 gola. Zdobyte bramki były jednak rozłożone pomiędzy wielu zawodników, a najlepsi strzelcy zespołów – odpowiednio Tomas Poznas oraz Piotr Mroziński – zapisali ich na swoich kontach po 8.

 

W całym sezonie gospodarze przegrali tylko jeden mecz na własnym boisku, zostając drugą najlepiej punktującą drużyną w rozgrywkach, licząc tylko mecze domowe. Jeśli z kolei spojrzeć na starcia wyjazdowe, Puszczy nie szło już tak dobrze, jak przed własną publicznością, gdzie zdobyła łącznie niecałe 40% wszystkich punktów, traciła oraz zdobywała dokładnie taką samą liczbę goli (po 25 w 17 pojedynkach).

 

Aż 62% wszystkich bramek niecieczanie tracili w tym sezonie jeszcze przed przerwą. Na własnym boisku było to jeszcze więcej, bo około 65% wszystkich trafień. W 35% meczów na własnym boisku schodzili oni do szatni przegrywając, jednak aż w 65% meczów wygrywali oni drugie odsłony. Puszcza z kolei najlepiej radzi sobie właśnie w pierwszych połowach, licząc mecze wyjazdowe. To wówczas niepołomiczanie, w 53% przypadków, na przerwę schodzą prowadząc. W drugich odsłonach takich starć tracą jednak średnio niemalże gola co mecz, a wyniki tych połów są już bardzo różnorodne (24% wygranych, 35% remisów i 41% porażek).ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.