1 Liga Stats: Zapowiedź zaległych meczów

18 maj 2021 Udostępnij

Zakończenie rundy zasadniczej Fortuna 1 Ligi tuż za rogiem, a jednak kilka zespołów ma na swoim koncie zaległe spotkania, które trzeba rozegrać. Środa to dzień, w którym zazwyczaj nadrabiamy zaległości i nie inaczej będzie w tym tygodniu.

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz (19 maj, środa, 17:40)

 

W poprzedniej kolejce nowosądeczanie zakończyli passę 17. spotkań bez porażki w Fortuna 1 Lidze. Nowosądeczanie stracili już niemalże jakiekolwiek szanse na to, aby zagrać w barażach, jednak i tak nie otrzymali oni licencji na grę w ekstraklasie. Arka natomiast cały czas walczy o bezpośredni awans. W Fortuna 1. Lidze Arka pozostaje niepokonana od 7. kolejnych spotkań i wydaje się, że ma o wiele większą motywację, aby w środę zdobyć pełną pulę. Kurs na wygraną Arki wynosi 1.78.

 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Chrobry Głogów (19 maj, środa, 19:00)

 

Wieczorem zawitamy do Niecieczy. Termalica w poprzednich 4. starciach przeciwko Chrobremu wygrywała nie tracąc przy tym ani jednego gola. W dodatku w ostatnich kilku latach obie drużyny mierzyły się ze sobą siedmiokrotnie. We wszystkich tych starciach wynik otwierała właśnie ekipa „Słoników”, która wygrała 6 z nich, jedno przegrywając, a i tym razem stawiana będzie w roli faworyta. Głogowian jednak nie można lekceważyć. Wygrali oni 3 poprzednie spotkania w Fortuna 1. Lidze, a w poprzednich 5. meczach zdobyli 12 punktów. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 1.62.

 

MKS Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (19 maj, środa, 20:00)

 

Granie zakończymy meczem Puszczy przeciwko Miedzi walczącej o miejsce w czołowej szóstce zespołów. Licząc spotkania w Pucharze Polski obie drużyny spotykały się 8 razy – Puszcza jeszcze nigdy z Miedzią nie wygrała, mało tego, we wszystkich tych starciach traciła co najmniej jedną bramkę. W poprzednich 5. pojedynkach między tymi ekipami legniczanie 3 razy zachowywali czyste konto, dwukrotnie w 2020 roku. Kurs na remis to 3.11.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.