1 Liga Stats: Zapowiedź zaległych meczów

19 paź 2021 Udostępnij

Kontynuujemy maraton z Fortuna 1 Ligą. Po zakończeniu trzynastej rundy nadszedł czas na rozegranie zaległych meczów z kolejek numer 9 oraz 12. W środku tygodnia mogą czekać nas poważne przetasowania w środku stawki.

CWKS Resovia Rzeszów – Miedź Legnica (19 października, wtorek, 18:00)

 

Wpierw jednak o miejsce wicelidera powalczy legnicka Miedź. Zespół z Dolnego Śląska wygrał 3 poprzednie spotkania, a w pięciu ostatnich meczach z ich udziałem padło więcej, niż 2.5 gola. Aż 80% wszystkich bramek legniczanie tracą po przerwach, w obecnym sezonie nie stracili jeszcze żadnej bramki między 15 a 45 minutą gry. Co ciekawe, właśnie w tym okresie Resovia trafia najczęściej, średnio po 3 gole na 2 rozegrane mecze. Przed przerwą legniczanie będą musieli więc mieć się na baczności, jeśli chcą podtrzymać dobrą passę – w ostatnich trzech starciach z rzędu goście wygrywali pierwszą część gry. Kurs na wygraną Miedzi wynosi 2.10.

 

KS Górnik Polkowice – MKS Puszcza Niepołomice (20 października, środa, 18:00)

 

W środę spojrzymy w kierunku Polkowic, gdzie czeka nas starcie w dolnej części tabeli. Oba zespoły potrzebują punktów, aby uciec jak najdalej od strefy spadkowej, jednak w gorszym położeniu znajdują się gospodarze. 7 poprzednich meczów ligowych Górnika zakończyło się remisem lub porażką polkowiczan. Oba zespoły zdobywają dokładnie tyle samo bramek, średnio po jedną na mecz. Aż w 70% spotkań domowych Górnika padły nie więcej, niż 2 gole, zatem i tym razem nie powinniśmy się spodziewać bramkostrzelnego spotkania. Kurs na to, że padnie więcej niż 2 gole wynosi 1.61.

 

Odra Opole – Skra Częstochowa (20 października, środa, 20:30)

 

Wieczór spędzimy w Opolu. Obie ekipy nie należą do drużyn, w meczach których pada sporo bramek. W przypadku gospodarzy 57% starć domowych przynosiło nie więcej, niż 2 trafienia. Jeśli zaś o Skrę chodzi, aż 72% starć z udziałem częstochowian również owocowało w maksymalnie 2 gole. Obie drużyny po raz ostatni w starciu ligowym mogły zmierzyć się w 2016 roku, w ramach rozgrywek trzeciej ligi, kiedy to Skra pokonała Odrę 1:0. Kurs na remis wynosi 3.32.

 

Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała (21 października, czwartek 18:00)

 

Ostatnie zaległe spotkanie rozegramy w czwartek w Olsztynie. Stomil złapał nieco wiatru w żagle – w ostatnich pięciu meczach zespół zdobył 7 punktów i na trzy „oczka” zbliżył się do strefy bezpiecznej. Wciąż jednak olsztynianom daleko do opuszczenia strefy spadkowej. W poprzedniej rundzie Podbeskidzie przegrało swój pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Aż 80% starć bielszczan poza Bielskiem przynosi co najmniej 3 gole, zaś w przypadku domowych meczów Stomilu współczynnik ten wynosi 66%. Czekamy zatem na grad trafień tuż przed rozpoczęciem następnej kolejki Fortuna 1 Ligi. Kurs na powyżej 2,5 gola to 2.08.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.