1 Liga Stats: Zapowiedź zaległych meczów

23 lis 2021 Udostępnij

Środek tygodnia to odpowiednia pora na nadrabianie zaległości, a tych nieco nam się nazbierało. Spośród ośmiu ekip, które muszą rozegrać przeniesione na inny termin spotkania cztery zrobią to w tę środę.

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów (24 listopad, środa, 18:00)

 

Na pierwszy ogień spotkanie w Sosnowcu. Tamtejsze Zagłębie w poprzedni weekend odczarowało swój stadion, wygrywając pierwszy domowy mecz na Stadionie Ludowym. Średnia ilość zdobytych przez gospodarzy punktów na mecz w meczach u siebie wciąż wygląda mizernie i wynosi 0.75 „oczka”. Głogowianie nie lepiej radzą sobie na wyjazdach, na których zdobywają średnio 0.9 punktu co pojedynek. W dodatku goście nie wygrali żadnego, z poprzednich ośmiu meczów poza Głogowem. Pocieszeniem dla fanów ekipy z Dolnego Śląska może być fakt, że Chrobry wygrał cztery poprzednie spotkania bezpośrednie przeciwko Zagłębiu, w tym dwa z nich rozgrywane na obiekcie gospodarzy środowego pojedynku.

 

MKS Korona Kielce – GKS Tychy (24 listopad, środa, 20:30)

 

Wieczorem w Kielcach spotkają się dwie drużyny walczące o miejsce w barażach lub awans bezpośredni na koniec sezonu. Obie w ostatnim czasie nie zachwycają formą – spośród poprzednich pięciu meczów w Fortuna 1 Lidze Korona wygrała 2, a tyszanie tylko jeden. W poprzednim sezonie kielczanie dwukrotnie pokonywali GKS, dwukrotnie strzelając jednego gola i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Tym razem scenariusz ten może się nie powtórzyć, gdyż oba zespoły traciły w tygodniach poprzedzających ten pojedynek dość dużo bramek. Kielczanie w pięciu poprzednich starciach, a czterech u siebie, nie zachowywali czystego konta. Analogicznie GKS Tychy tracił co najmniej jednego gola w trzech poprzednich meczach w lidze, zaś licząc poprzednie 7 spotkań, gościom tylko raz udało się nie stracić bramki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.