1 Liga Stats: Zaległe mecze

4 lis 2020 Udostępnij

Środek tygodnia to kolejna okazja na odrobienie przesuniętych spotkań. W środę czekają nas dwa spotkania. Nie przedłużając sprawdźmy, co o nadchodzących pojedynkach mówią liczby.

Chrobry Głogów – Termalica Bruk-Bet Nieciecza - 4 listopada, środa, 12:30

 

Dzień rozpoczniemy od spotkania w Głogowie. Obie ekipy mierzyły się sześciokrotnie, a głogowianie byli w stanie wygrać tylko raz. Za każdym razem tracili oni co najmniej jedną bramkę, a do tego to zespół Termaliki za każdym razem otwierał wynik. Gospodarze tego spotkania nie są w stanie wygrać już od czterech kolejek z rzędu, choć trzy poprzednie rozgrywali na wyjeździe. Niecieczanie zaś idą jak burza przez rozgrywki Fortuna 1 Ligi, nawet mimo jednego, drobnego potknięcia. W tym sezonie Termalica nie straciła na wyjeździe jeszcze żadnej bramki. Głogowianie natomiast na własnym bosku tracą bardzo mało bramek – średnio zaledwie 0,8 gola na mecz. Kurs na wygraną Bruk-Betu wynosi 2.20.

 

Zagłębie Sosnowiec – Apklan Resovia - 4 listopada, środa, 15:00

 

Resovia znajduje się w dramatycznej sytuacji. Zespół nie potrafi wygrać meczu już od siedmiu kolejek z rzędu. Do tego Resovia została nieco wybita z rytmu meczowego, bo ostatnie spotkanie rozegrała 10 października. W każdym z ostatnich 7. meczów rzeszowianie tracili co najmniej jedną bramkę i tylko w jednym z tych spotkań nie stracili gola jako pierwsi oraz nie schodzili na przerwę pokonani. Zagłębie za to na własnym stadionie wydaje się być bardzo mocne. 7 z 8 goli sosnowiczan padło właśnie na stadionie w Sosnowcu. Do tego zespół ze Śląska bardzo dobrze radzi sobie po przerwach. Na własnym boisku w drugich częściach gry straciło tylko jednego gola, a zdobyło aż 5 – a to wszystko w 3 spotkaniach. Kurs na remis wynosi w Fortunie 3.46.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.