1 Liga Stats: Podsumowanie zaległych meczów

12 lis 2020 Udostępnij

Emocji w środku tygodnia nie zabrakło, jednak wyniki spotkań raczej nie powinny nas dziwić. Nieco poszczęściło się Górnikowi, który szczęśliwie, w ostatnich minutach spotkania z GKS-em Jastrzębie, zdobył zwycięską bramkę.

Widzew Łódź – GKS Bełchatów 0:0 (0:0)

 

Postawa obu zespołów nieco nas rozczarowała. Nie zobaczyliśmy żadnych bramek, za to aż pięć razy arbiter pokazywać musiał żółty kartonik. W sumie niemalże co minutę sędzia ogwizdywał jakieś przewinienie. Przewagą w posiadaniu piłki może się pochwalić Widzew, który także zanotował więcej rzutów rożnych (5:3 na korzyść łodzian). Z tej przewagi nie wyniknęło jednak nic, a Widzew podzielił się punktami z GKS-em Bełchatów. Dla tych drugich było to już piąte spotkanie bez straconej bramki.

 

Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie 2:1 (1:1)

 

Bardzo długo walczyli zawodnicy Górnika o te zwycięstwo – praktycznie do samego końca. Pomimo tego, że oba zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach w ligowej tabeli, GKS walczył z beniaminkiem jak równy z równym. W samej końcówce Paweł Wojciechowski nie wykorzystał rzutu karnego i gdy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem, „Zielono-czarni” trafili do siatki. Dla jastrzębian jest to już 9. porażka po 11. spotkaniach.

 

ŁKS Łódź – Korona Kielce 2:0 (1:0)

 

ŁKS ze stoickim spokojem na boisku poradził sobie ze spadkowiczem z Kielc. Jakże efektownie wyglądały kolejne świetne akcje łodzian – niestety dominacji na boisku nie udało się potwierdzić jeszcze wyższym wynikiem. Paradoksalnie jednak, statystyki pokazują, że więcej akcji stworzyli gracze Korony, także tych najbardziej groźnych. Pomimo tego oddali oni tylko 2 celne uderzenia na bramkę, które nie mogły zmylić Arkadiusza Malarza. Choć łodzianie wygrali, sędzia pokazał zespołowi ŁKS-u aż cztery żółte kartki.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.