1 Liga Stats: Podsumowanie zaległych meczów

20 maj 2021 Udostępnij

Środa za nami, czas więc podsumować spotkania, które w ten dzień zostały rozegrane. Rywalizacja w czubie tabeli Fortuna 1. Ligi jeszcze bardziej się zacieśniła – podobnie zresztą jak walka o baraże. Miedź Legnica na boisku pokazała, że ostatniego słowa jeszcze legniczanie nie powiedzieli…

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)

 

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami Arka pokonała Sandecję. Prawdziwe show zaprezentował nam Maciej Rosołek zaliczył hat-tricka, strzelając oczywiście wszystkie gole dla swojej drużyny. Goście oddali zaledwie 1 celny strzał. Gdynianie dominowali również na wielu innych polach, dłużej utrzymywali się przy piłce, częściej atakowali, wywalczyli ponad 2 razy więcej rzutów rożnych.

 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Chrobry Głogów 0:0 (0:0)

 

Termalica, po bezbramkowym remisie, podzieliła się punktami z Chrobrym. To jednak gospodarze oddali dwukrotnie więcej celnych strzałów, wyprowadzili grubo ponad 2 razy więcej niebezpiecznych akcji i zaliczyli aż 76-procentowe posiadanie piłki. Głogowianie punkt ten powinni cenić jak żaden inny, choć na tym etapie sezonu nie walczą już tak właściwie o nic. Warto również wspomnieć o tym, że dwukrotnie piłka po strzałach gospodarzy zatrzymywała się na obramowaniu bramki rywali.

 

MKS Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 0:1 (0:0)

 

Spotkanie w Niepołomicach na pewno nie było starciem jednostronnym. Goście jednak w pełni zasłużyli na zwycięstwo, bo o wiele częściej dochodzili do dogodnych sytuacji strzeleckich. Koniec końców udało się wykorzystać tylko jedną z nich, lecz legniczanie narzekać raczej nie będą. Z innych spraw: arbiter tego meczu pokazał aż 6 żółtych kartek, w tym 5 dla gospodarzy. W dodatku goście otrzymali w końcówce spotkania rzut karny, z którym poradził sobie golkiper Puszczy Niepołomice.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.