1 Liga Stats: Podsumowanie zaległych meczów

1 gru 2021 Udostępnij

Zaległości odrobione. W Głogowie i Rzeszowie zobaczyliśmy świetne widowiska, które tylko wyostrzyły nasze apetyty na nadchodzącą, pełną kolejkę ligową. Zanim skupimy się już na ostatnich w tym roku zmaganiach, cofnijmy się jeszcze do środowych spotkań.

Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

 

Po raz kolejny w spotkaniu między Chrobrym i ŁKS-em to bramki trafiała tylko jedna drużyna. Tym razem lepsi, o jedną bramkę, okazali się głogowianie. Choć przyznać trzeba, że statystyki przemawiają za łodzianami. Więcej oddanych celnych strzałów, przy takiej samej ilości uderzeń, 55-procentowe posiadanie piłki, nieznacznie większa ilość niebezpiecznych ataków, w końcu 7 kornerów.

 

Resovia Rzeszów – GKS Katowice 2:2 (1:2)

 

Remisy bramkowe trzymają się pojedynków Resovii z GKS-em Katowice. Tym razem był to jak najbardziej sprawiedliwy wynik. Zarówno posiadanie piłki (53%-47%), ilość celnych uderzeń (9-7) czy niebezpiecznych ataków (54-44) przemawiała za gospodarzami. Pomimo niewielkiej przewagi, starcie było bardzo wyrównane. Liczba szesnastu celnych uderzeń nie zdarza się rzadko, a dodajmy do tego, że obie ekipy zaliczyły łączną celność na wysokim, 61-procentowym poziomie. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.