1 Liga Stats: Podsumowanie meczu w Gdyni

22 kwi 2021 Udostępnij

Cóż to był za mecz! Emocje do samego końca – Termalica powoli przyzwyczaja nas do bramek strzelanych w doliczonym czasie gry. Tym razem gdynianie nie mieli się na baczności i przez gola straconego w ostatniej akcji spotkania musieli pożegnać się z kilkoma punktami.

Arka Gdynia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 (0:0)

 

Do przerwy bezbramkowy remis – ciekawie zrobiło się dopiero w drugiej części gry, kiedy Arka objęła prowadzenie. Obie ekipy grały zabezpieczyły swoją obronę, w sumie zobaczyliśmy tylko 8 celnych strzałów na bramkę, niecałe 80 wyprowadzonych niebezpiecznych ataków… Po liczbach widać, że rywale podeszli do siebie z ogromnym szacunkiem. To jednak niecieczanie musieli zacząć odrabiać straty.

 

Arka przeważała, jeśli chodzi o ilość kornerów (7:2), Termalica zaliczyła wysokie, 62-procentowe posiadanie piłki. W dodatku goście grali dość czysto, tylko 10 przewinień ze strony „Słoników”, przy ponad 20 gdynian. Niecieczan zawiodła nieco celność uderzeń, która wyniosła 23%.

 

Niewiele brakowało, a goście wywieźli by z Gdyni komplet punktów. Po jednej z akcji piłka zatrzymała się na obramowaniu bramki. Arbiter tego spotkania – pomimo małej ilości przewinień ze strony Termaliki – pokazał drużynie przyjezdnej dwa żółte kartoniki, natomiast, jego zdaniem, Arka zapracowała sobie na trzy kartki tego samego koloru.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.