1 Liga Stats: Podsumowanie 10. kolejki F1L

25 paź 2020 Udostępnij

Za nami kolejna, jednak bardzo skrócona, kolejka Fortuna 1 Ligi. Niestety jeden z trzech zaplanowanych na miniony weekend meczów nie mógł się odbyć, dlatego rozegrane zostały tylko dwa. Łącznie padło jednak aż 5 bramek, w tym jedna, dająca zwycięstwo w ostatniej akcji meczu. Nie można więc było narzekać na nudę!

GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)

 

Zgodnie z przypuszczeniami tyszanie pokonali przedostatni w tabeli GKS Jastrzębie. Mimo końcowego wyniku jastrzębianie wcale nie odstawali od GKS-u. Obie ekipy zaliczyły po 9 celnych uderzeń, co – jak na warunki pierwszej ligi – jest ilością rzadko spotykaną. Goście częściej znajdywali się w posiadaniu piłki i wywalczyli 9 rzutów rożnych. Niestety, to tyszanie popisali się 33-procentową skutecznością i swoje celne uderzenia zamieniali na bramki efektywniej, niż rywale. Sędzia pokazał także cztery żółte kartki, w tym trzy dla ekipy gości.

 

Górnik Łęczna – Miedź Legnica 1:0 (0:0)

 

Kibicom spotkanie w Łęcznej z pewnością bardzo się dłużyło. Na największe emocje przyszło nam bowiem czekać w samej końcówce tego spotkania. Miedź przez większość meczu wyglądała na stronę zdecydowanie słabszą, oddała tylko dwa strzały celne na bramkę swoich rywali. Sporo zobaczyliśmy stałych fragmentów – łącznie 48, w tym aż 14 rzutów rożnych. W ostatniej akcji meczów zawodnicy gospodarzy oddali strzał w poprzeczkę (choć w tej sytuacji wydaje się, że „uderzał” defensor Miedzi), a po chwili piłka zatrzepotała w siatce legniczan. Zawodnicy obu drużyn po jednym razie złapani zostali na pozycji spalonej, a arbiter, podobnie jak w piątkowym starciu, pokazał cztery żółte kartki: jedną dla gospodarzy, a trzy w stronę piłkarzy przyjezdnych.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.