1 Liga Stats: Bruk-Bet wygrał w Radomiu

12 maj 2021 Udostępnij

Termalica skromnie pokonała zespół Radomiaka i tym samym odskoczyła reszcie stawki. Radomianie natomiast nie skorzystali z okazji na przeskoczenie GKS-u Tychy i o awans walczyć będą do samego końca.

Radomiak Radom – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:1)

 

Trafienie z pierwszej połowy pozwoliła „Słonikom” wygrać spotkanie w Radomiu. To jednak gospodarze częściej zagrażali bramce rywali, oddając trzykrotnie więcej celnych strzałów, a także wyprowadzając 3 razy więcej niebezpiecznych ataków. Nieskuteczność nie pozwoliła gospodarzom na wyrwanie choćby punktu obecnemu liderowi, a celność uderzeń również nie powalała na kolana – w sumie 40% prób piłkarzy Radomiaka zmierzało w światło bramki niecieczan.

 

Arbiter pokazał dużą ilość żółtych kartek, łącznie 9, a do tego dorzućmy jeszcze czerwony kartonik dal gospodarzy z samej końcówki. Co ciekawe uświadczyliśmy tylko 28. przewinień, zatem średnio co trzeci faul karany był indywidualnie. Oprócz kartek, sędziowie boczni dość często podnosili chorągiewki, w sumie w całym meczu zawodnicy 6 razy łapani byli na pozycji spalonej.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.