#WięcejZGry - wesprzyj swój ukochany klub

1 wrz 2018 Udostępnij

Chcesz realnie wesprzeć swój ukochany klub, a przy tym mieć #WięcejZGry? Sponsor tytularny 1 Ligi – Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. we współpracy z klubami proponują kibicom połączenie rozrywki płynącej z oglądania spotkań pierwszoligowych i korzystania z zakładów wzajemnych

Jakie kroki należy podjąć by wspomóc swój klub? Wystarczy kliknąć w specjalnie przygotowany dla każdego klubu baner na oficjalnych stronach internetowych i zarejestrować się w Fortunie. Na start, każdy otrzyma wyjątkową ofertę – zakład bez ryzyka w wysokości do 150 zł. Oznacza to, że stawka za jego pierwszy kupon postawiony w Fortunie zostanie zwrócona, jeśli ten okaże się nietrafiony. Dodatkowo Klient otrzymuje 10 zł w punktach Fortuna Klub Plus na start! Ponadto, każdy może skorzystać z bonusu od wpłaconego depozytu – wpłata może zostać podwojona po spełnieniu warunków aż do 400 zł!

 

– Korzystając z produktów oferowanych przez Fortunę – Sponsora tytularnego Fortuna 1 Ligi, kibice piłki nożnej, także innych sportów, mogą mieć dodatkowy, realny wpływ na wsparcie swojego klubu– wyjaśnia Maciej Koprowicz, specjalista ds. sponsoringu w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o.

 

Udział klubów pierwszoligowych w programie partnerskim to absolutna nowość. Każda ze stron, która bierze udział w procesie, ma szansę na osiągnięcie korzyści.

 

Od teraz kibice będą mogli poczuć dodatkową adrenalinę w dniu meczowym, korzystając z setek zakładów przygotowanych przez bukmachera na każdy mecz w ramach rozgrywek, a tym samym wspierając swój ukochany klub!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.