„Żółto-biało-czerwona” pomoc dla poszkodowanych

24 sie 2017 Udostępnij

Klub MKS Chojniczanka 1930 S.A. nie pozostaje obojętny wobec tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w naszym regionie w nocy z piątku na sobotę 11/12 sierpnia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromu szkód, które wyrządziła niedawna nawałnica. W imieniu wszystkich „Żółto-biało-czerwonych” pragniemy wyrazić nasze współczucie poszkodowanym, oraz zadeklarować swoją solidarność i chęć dalszej pomocy.

 

Pragniemy jednocześnie podziękować członkom Klubu Biznesu, zawodnikom oraz pracownikom za zaangażowanie w wewnętrzną zbiórkę, która została przeprowadzona z inicjatywy Zarządu Klubu w trakcie meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać sporą sumę pieniężną, która zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych. Część zebranych funduszy zostanie przekazana rodzinie państwa Rekowskich, którzy w wyniku nawałnicy stracili niemal cały dobytek. Reszta pieniędzy trafi natomiast do jednostki organizującej pomoc dla poszkodowanych w miejscowości Rytel.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.