Środa w F1L: Zagłębie i GKS Tychy z wygranymi

24 lis 2021 Udostępnij

Zagłębie Sosnowiec wygrało 3:2 z Chrobrym Głogów, a GKS Tychy wywiózł komplet punktów z Kielc

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 3:2 (3:0)
Bramki: Maksymilian Banaszewski 19', Szymon Pawłowski 36', 45' - Marcel Ziemann 53', Michał Rzuchowski 86'

 

Mnóstwo emocji było w spotkaniu Zagłębia z Chrobrym. W pierwszej połowie gospodarzy dominowali w każdym aspekcie gry. W 19. minucie Banaszewski ruszył z indywidualną akcją, a nikt z zawodników Chrobrego nie był w stanie przerwać tej akcji. W 36. minucie w polu karnym Sobczak odegrał futbolówkę do Pawłowskiego, a ten technicznym strzałem podwyższył prowadzenie. Doświadczony pomocnik Zagłębia jeszcze raz na listę strzelców wpisał się przed przerwą. W 53. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Ziemann i piłka po błędzie bramkarza wpadła do siatki i zrobiło się nerwowo w Sosnowcu. Zagłębie chciało za wszelką cenę jeszcze raz powiększyć przewagę, ale tym razem było nieskuteczne. Chrobry odgryzał się również co kilka minut, a kontaktowe trafienie zawodnicy z Głogowa zdobyli w 86. minucie, jednak na więcej nie było ich już stać. 

 

Korona Kielce - GKS Tychy 0:1 
Bramka: Damian Nowak 40' 

 

Tyszanie przez cały mecz grali uważnie, aby przede wszystkim nie stracić gola, co udało się w ostatecznym rozrachunku. W 21. minucie jednak gospodarze mogli objąć prowadzenie jednak Adam Frączczka minimalnie się pomylił. W 40. minucie Damian Nowak uderzał głową i z tym uderzeniem poradził sobie golkiper, jednak przy dobitce bramkarz Korony był już bezradny. W drugiej połowie Korona ciągle dłużej utrzymywała się przy piłce, lecz to nie przekładało się na sytuacje, których było jak na lekarstwo. Konrad Jałocha nie musiał się zbytnio wysilać, a mimo to zachował czyste konto. Dzięki tej wygranej GKS Tychy powrócił do strefy barażowej, a Korona nie odrobiła strat do Widzewa Łódź. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.