Środa w F1L: Goście z wygranymi

4 lis 2020 Udostępnij

Bruk-Bet Termalica i Apklan Resovia zainkasowały komplet punktów w zaległym meczu odpowiednio 8. i 9. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica 0:2 (0:1)
Bramki: Roman Gergel 23’, Kacper Śpiewak 60’

 

Chrobry Głogów po raz kolejny nie znalazł sposobu na Bruk-Bet Termalikę. W 23. minucie wynik meczu otworzył niezawodny w tym sezonie Roman Gergel, a asystę zanotował Kacper Śpiewak. Młody zawodnik w drugiej połowie sam wpisał się na listę strzelców, a później Tomasz Cywka z Chrobrego otrzymał dwie żółte kartki i gospodarze nie mogli już myśleć o pozytywnym rezultacie.

 

Zagłębie Sosnowiec - Apklan Resovia 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Kuczałek 22, Grzegorz Płatek 52

 

Drugi środowy mecz również wygrali goście. Do Sosnowca przyjechała Resovia, która podobnie jak Bruk-Bet objęła prowadzenie w 22. minucie. Gola zdobył Michał Kuczałka, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Druga połowa dobrze rozpoczęła się dla Resovii, bo wynik podwyższył Grzegorz Płatek. Dzięki tej wygranej Resovia zrównała się punktami z Zagłębiem. Dla beniaminka był to dopiero drugi komplet punktów w tym sezonie. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.