Śniadanie prasowe z udziałem prezesa Stomilu

15 paź 2018 Udostępnij

W poniedziałek na stadionie przy al. Piłsudskiego 69A odbyło się śniadanie prasowe z udziałem prezesa "Dumy Warmii" Macieja Radkiewicza.

W poniedziałek na stadionie przy al. Piłsudskiego 69A odbyło się śniadanie prasowe z udziałem prezesa "Dumy Warmii" Macieja Radkiewicza.

 

– Sytuacja jest trudna, lecz nie beznadziejna o czym też wielokrotnie powtarzałem publicznie – powiedział na początku wystąpienia Maciej Radkiewicz. – Nie ukrywam, że robimy wszystko, żeby Stomil wjechał wreszcie na tory stabilizacji. Po wczorajszym spotkaniu w ratuszu z m.in. Prezydentem Olsztyna oraz urzędnikami odpowiedzialnymi za sprawy promocji jestem dobrej myśli. Przy okazji dziękuję wszystkim za życzliwość nie tylko panu Prezydentowi, ale Panu Wojewodzie oraz Marszałkowi. Widzę tutaj dużą życzliwość oraz zrozumienie dla naszej sytuacji – dodał. – Cieszy mnie to, że te nasze świadczenia bardzo mocno sprzyjają miastu. Otrzymałem deklarację, iż miasto Olsztyn wesprze naszą działalność. Padła taka deklaracja, że otrzymamy środki z tytułu promowania Olsztyna w Polsce.

 

Następnie została przedstawiona prezentacja, gdzie na wstępnie wspomniano o aktualnej liczbie (23 562) zarejestrowanych profili kibica klubu. Zaprezentowano również dane odnośnie publikacji oraz wartości ekwiwalentu na podstawie analiz ilościowo jakościowych, sporządzanych dla Fortuna 1 Liga przez Instytut Monitorowania Mediów.

 

Prezes Maciej Radkiewicz zaznaczył fakt, iż w meczach z Wartą Poznań oraz Odrą Opole na obiekcie przy al. Piłsudskiego 69A piłkarze mogli być wspierani przez komplet publiczności (2573 osób).

 

Do lamusa wkrótce odejdzie również dotychczasowy wygląd strony internetowej. W przyszłym tygodniu kibicom zostanie oddana nowa, oficjalna witryna Stomilu Olsztyn pod obecnym adresem – www.stomilolsztyn.com. Odświeżony layout będzie przejrzysty, a także okraszony większą ilością informacji na temat klubu.

 

Jak wiadomo, co mecz na biletach Stomilu Olsztyn prezentowana jest legenda biało-niebieskich. Fani, którzy przybędą na sobotnie spotkanie z Puszczą Niepołomice ujrzą na wejściówkach sylwetkę Janusza Mocholi, który występował w Stomilu Olsztyn w latach 1968 - 1983. W minioną sobotę obchodził 68. urodziny.

 

– Jest to kontynuacja naszej filozofii, aby przypominać naszym kibicom czołowe postaci naszego klubu - wyjaśnił prezes Stomilu. – Bardzo cieszymy się, że tak znaczący zawodnik będzie widniał na biletach.

 

Dziennikarzy oficjalnie poinformowano o możliwości zakupu gadżetów "Dumy Warmii" poprzez sponsora technicznego klubu, firmy Vitasport – dystrybutora sprzętu marki Nike.

 

– Obiecywaliśmy, że produkty w miarę możliwości będą się pojawiać. W kolejnym meczu, z Garbarnią Kraków (27. października – przyp.) przed stadionem będzie stał specjalny pojazd z którego firma Vitasport będzie prowadzić sprzedaż.

 

Później prezes odpowiadał na pytania zgromadzonych dziennikarzy. Z sali padło zapytanie na temat przyszłości trenera Kamila Kieresia. Prezes odpowiedział:

 

– Jesteśmy klubem z ogromną tradycją i nie wyobrażam sobie, żeby Pan trener Kamil Kiereś nie mógł liczyć na moje poparcie. Przypomnę, że uratował ligę dla Stomilu oraz miasta. Uważam, że jest bardzo dobrym trenerem. To, że w tej chwili drużyna przechodzi kryzys to proszę wybaczyć, ale wiele zespołów miało podobne sytuacje. Powtarzam, szkoleniowiec ma moje pełne poparcie! – zakończył.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.