Śniadanie biznesowe Chojniczanki

28 kwi 2017 Udostępnij

W dniu 26 kwietnia po raz kolejny Klub Biznesu przy MKS Chojniczanka 1930 zorganizował śniadanie biznesowe. Była to już kolejna okazja by nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Nowa formuła spotkań jaka została przedstawiona na poprzednim spotkaniu dziś pokazała, że została przyjęta pozytywnie nie tylko przez już obecnych klubowiczów, ale także firmy, które są zainteresowane współpracą.

 

Na śniadaniu obecnych było około 60 firm z regionu powiatu chojnickiego jak i z poza niego. W Restauracji Sukiennice goszczono firmy z Bydgoszczy i Złotowa. Ponadto zostali przedstawieni nowi klubowicze, którzy dołączyli do grona od ostatniego śniadania.

 

W środę został także powitany kolejny nowy klubowicz Chojnickie Biuro Nieruchomości Chbn.pl, z którym podpisano umowę! Przedstawiciele Klubu Biznesu pragną podziękować wszystkim firmom przybyłym na śniadanie biznesowe i zaprosić ponownie. Dla nie obecnych nic straconego, kolejne śniadanie już w maju!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.