ŁKS sercem sportu i biznesu

21 kwi 2019 Udostępnij

W czwartek 18 kwietnia, tuż przed meczem z Sandecją, odbyło się pierwsze spotkanie biznesowe Łódzkiego Klubu Sportowego, połączone z konferencją prasową, na której poznaliśmy nowego partnera ŁKS-u, firmę Nowy Styl Group.

Każdy przedsiębiorca wie, że sukces rozwoju firmy zależy nie tylko od dobrego pomysłu, wiedzy i umiejętności zarządzania, ale opiera się przede wszystkim na odpowiednich relacjach biznesowych. ŁKS od lat zrzesza mnóstwo zaangażowanych spółek, organizacji i przedsiębiorstw, które nawiązują z klubem współpracę. Każdy kontrahent jest ważnym elementem wsparcia, nie tylko pod względem finansowym. Sponsoring niesie za sobą wiele korzyści wizerunkowych, czy opierających się właśnie beneficjach na cennych kontaktach z innymi podmiotami biznesowymi.

 

Było to pierwsze tego typu spotkanie biznesowych przyjaciół Łódzkiego Klubu Sportowego. Prezes ŁKS-u Tomasz Salski, wraz ze swoimi współpracownikami, zaprosili wszystkich dotychczasowych partnerów, a także firmy współpracujące z klubem. Spotkanie odbyło się na Skyboxach – najbardziej eksluzywnej strefie przy al. Unii 2. Przestrzeń ta od niedawna stała się historyczną wizytówką klubu. Oprócz podstawowej aranżacji wnętrz, ściany na Skyboxach zamieniły się w archiwalną oś czasu wszystkich osiągnięć i najważniejszych momentów w historii najstarszego łódzkiego klubu. Każda informacja źródłowa została skonsultowana z osobami, które historię klubu mają w jednym palcu, a są to między innymi: Remigiusz Piotrkowski, Jacek Bogusiak, czy Mariusz Goss. Nazwiska powinny być wszystkim kibicom znane, bo ci Panowie już nie raz w przeszłości tworzyli książki i artykuły o klubowych dziejach, skupiając się na każdym istotnym szczególe z ponad 111-letniej historii Rycerzy Wiosny.

 

Na jednym ze skrajnych korytarzy zostało wygospodarowane specjalne miejsce, które czeka aż karty historii zapiszą się kolejnymi niezwykłymi wydarzeniami i sukcesami ŁKS-u. Być może już niebawem w ramach awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

Firma Nowy Styl zaprezentowała swoją ofertę także przed innymi uczestnikami spotkania, krótkie wystąpienia były integralną częścią wydarzenia. Każdy partner został poproszony o krótkie przedstawienie siebie i swojej działalności. Był to pierwszy krok do integracji na tle biznesowym. Drugim okazał się quiz przeprowadzony przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego, będącą partnerem całego spotkania. Jej przedstawiciele opowiedzieli o środkach finansowania dla firm, a później zaproponowali drobną zabawę dla słuchaczy, opierającej się na teście wiedzy, m.in. o klubie.

 

Głównym celem wydarzenia i punktem kulminacyjnym było złożenie podziękowań dla wszystkich przedsiębiorstw, które nieustannie trwają przy klubie i wspierają go od lat. Dyplomy wręczał osobiście sam Prezes Zarządu ŁKS, wyczytując kolejno zgromadzonych. Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na networking. Na wydarzeniu pojawiło się łącznie blisko 80 osób.

 

„Planujemy spotykać się co dwa miesiące, tym samym przedstawiać za każdym razem nową firmę, która swoje udziały skieruje właśnie w stronę klubu. To co odbywa się w tym momencie jest zalążkiem stworzenia Klubu Biznesu, a zwiastuje to ciągłemu rozwojowi ŁKS-u. Te spotkania mają być czystą przyjemnością, również zawodową. Chcemy, aby wszystkie ze stron czerpały z takich wydarzeń jak najwięcej” - zapowiedział podczas spotkania Robert Włodarski, główny koordynator sprzedaży ŁKS-u, który będzie czuwał i opiekował się każdym partnerem i sponsorem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.