ŁKS pomaga Adasiowi

1 lut 2019 Udostępnij

Już 2 lutego w hali sportowej przy ulicy Orlej w Pabianicach odbędzie się specjalny piknik, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na leczenie Adasia Maślanki z Pabianic. W trakcie tego wydarzenia będzie można między innymi wylicytować koszulkę meczową przekazaną przez Łódzki Klub Sportowy.

Jeszcze kilka tygodni temu życie chłopca nie różniło się od życia, jakie wiedzie większość jego rówieśników. Dopóki nie stwierdzono u niego nowotworu złośliwego.

 

Całą wstrząsającą historię Adasia, opowiedzianą z perspektywy zrozpaczonej mamy, możecie przeczytać tutaj: siepomaga.pl/zycie-adasia

 

Łączny koszt leczenia to ponad 800 tysięcy złotych, a oprócz zbiórki trwającej w Internecie pieniądze będą również zbierane właśnie podczas sobotniego pikniku w pabianickiej hali, który rozpocznie się o godzinie 15. W programie wydarzenia przewidziane są między innymi rozmaite występy artystyczne – na czele z pokazami tanecznymi, gry i zabawy, dużo dobrego jedzenia i… mnóstwo innych atrakcji.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.