ŁKS podsumował akcję "Pomoc dla Piotra Orlika"

13 mar 2019 Udostępnij

Dzięki zaangażowaniu rodziców zawodników akademii oraz przede wszystkim kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego udało się uzbierać kwotę niezbędną do zakupienie Cyber-oka dla Piotra Orlika.

Przypominamy, że Pan Piotr Orlik choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Aby mógł on porozumiewać się ze swoją rodziną niezbędny był zakup urządzenia, które umożliwia to za pomocą ruchu gałek ocznych, czyli Cyber-oka.

 

Dzięki pomocy kibiców ŁKS-u oraz rodziców dzieci z rocznika 2009 naszej akademii udało się uzbierać kwotę niezbędną do zakupu specjalistycznego urządzenia. W poprzednim tygodniu Cyber-oko dotarło do rodziny Orlików, dzięki czemu najbliżsi mogą ponownie komunikować się z Panem Piotrem.

 

Pan Piotr Orlik jest ojcem jednego z najmłodszych zawodników Akademii ŁKS. – Zaszczepił naszego syna miłością do piłki nożnej – trenuje w ŁKS-ie, a od września tego roku uczęszcza do Szkoły Marcina Gortata w Łodzi. Zamiast wspólnie cieszyć się z sukcesów syna, mąż walczy z chorobą – mówi żona Piotra Orlika i mama młodego piłkarza ŁKS-u.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.