ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport i IPLA

19 kwi 2019 Udostępnij

Piątkowy wieczór w Fortuna 1 Liga zapowiada się nader ciekawie. Wicelider tabeli ŁKS Łódź podejmie trzecią drużynę zaplecza ekstraklasy Sandecję Nowy Sącz. Stawka spotkania jest ogromna, bo obie drużyny mają chrapkę na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie. Transmisja meczu ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport i IPLA od godziny 20.15.

"Rycerze Wiosny" po raz ostatni w ekstraklasie występowali w sezonie 2011/2012. Zapotrzebowanie na sukces, jakim byłby niewątpliwie awans do elity przy aleji Unii Lubelskiej w Łodzi jest ogromny. Przed gospodarzami jednak decydujący sprawdzian. Wygrana nad piłkarzami Sandecji niemal przypieczętuje upragniony cel. Po serii 18 spotkań bez porażki w Fortuna 1 lidze zespół Kazimierza Moskala uległ na własnym stadionie Puszczy Niepołomice. Reakcja na porażkę była natychmiastowa, bo w ostatniej kolejce łodzianie ograli GKS Tychy na wyjeździe 2:0.


Sytuacja piłkarzy z Nowego Sącza jest bardziej skomplikowana. Nie wszystko zależy od nich, choć piątkowe zwycięstwo nad wiceliderami może dawać realne szanse na awans do ekstraklasy. Mecze wiosenne w wykonaniu drużyny z Małopolski dają jednak wiele do życzenia. Zespół Tomasza Kafarskiego od początku marca zwyciężył zaledwie dwukrotnie, przy czterech remisach i jednej porażce. Nadzieję na dobry wynik w konfrontacji z ŁKS-em daje triumf w ostatniej kolejce przeciwko Podbeskidziu Bielsko Biała 2:0.


Piątkowy mecz pomiędzy obiema drużynami zapowiada się więc imponująco, choć w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Bliżej zwycięstwa byli wtedy łodzianie, ale Maksymilian Rozwandowicz nie wykorzystał rzutu karnego. Czy tym razem w hicie kolejki kibice doczekają się goli?


Transmisja spotkania ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport i IPLA. Początek o 20:15.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.