Ćwielong zagra w Tychach!

26 cze 2017 Udostępnij

Nowym piłkarzem GKS Tychy został dzisiaj Piotr Ćwielong. Doświadczony skrzydłowy podpisał z „Trójkolorowymi” umowę do końca czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Nowym piłkarzem GKS Tychy został dzisiaj Piotr Ćwielong. Doświadczony skrzydłowy podpisał z „Trójkolorowymi” umowę do końca czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

31-letni zawodnik w swojej bogatej piłkarskiej karierze grał w kilku ekstraklasowych klubach, w których łącznie zaliczył 169 meczów i strzelił 25 bramek. Na swoim koncie ma występy w Ruchu Chorzów, Wiśle Kraków oraz Śląsku Wrocław. Z „Białą Gwiazdą” dwukrotnie świętował tytuł mistrza Polski, natomiast w sezonie 2011/12  z wrocławskim klubem.

 

- Choć formalnie okienko transferowe dopiero się rozpocznie, my już teraz dokonaliśmy kilku poważnych wzmocnień GKS Tychy. Na tym jednak nie koniec. Dziś zakontraktowaliśmy kolejnego wartościowego piłkarza. Piotrek to niezwykle doświadczony zawodnik, który ma za sobą występy w Niemczech oraz Ekstraklasie. To zawodnik, który trzykrotnie zdobywał mistrzostwo Polski. To właśnie takie transfery mają dodać jakości naszemu zespołowi - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Tyski Sport S.A.


Przed sezonem 2013/14 związał się umową z drużyną 2. Bundesligi, VfL Bochum 1848, gdzie grał przez trzy sezony, występując łącznie w 39 ligowych spotkaniach. 


Sezon 2016/17 Ćwielong, który ma w piłkarskim CV również jeden mecz w reprezentacji Polski, rozpoczął ponownie w barwach chorzowskiego Ruchu, gdzie był wyróżniającą się postacią, a w 20 meczach Lotto Ekstraklasy strzelił 5 goli. Drugą część rozgrywek spędził w trzecioligowym niemieckim 1.FC Magdeburg.

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.