Ósma edycja "Zagraj na Bukowej"

10 kwi 2018 Udostępnij

Dzieci gotowe do udziału w kolejnej serii treningów w ramach naszej akcji? Zaczynamy już 18 kwietnia.

Choć „Zagraj na Bukowej”, czyli akcja darmowych treningów dla dzieci ze Śląska, to projekt wciąż młody, to już o pięknej tradycji. W tym roku odbędzie się po raz ósmy. Każda kolejna edycja przynosi coraz więcej pozytywnych wrażeń, sportowych emocji, a co najważniejsze coraz większą liczbę uczestników. Dlatego liczymy na bicie kolejnych rekordów! W tegorocznej edycji uczestnicy znów dostaną okazję zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry trenerów. Ci którzy poradzą sobie najlepiej, w finale akcji zagrają wyjątkowy mecz na głównej płycie stadionu przy Bukowej. 
  

„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Nasza akcja nic nie traci ze swojego rozmachu. W tym roku ponownie proponujemy Wam 6 tygodni treningów na aż 20 boiskach w Katowicach, Mysłowicach i Jaworznie. W środy, rozpoczynając od 18 kwietnia, będziemy trenowali w Bogucicach, Giszowcu, Dąbrówce Małej, Koszutce, Murckach, Mysłowicach-Skotnica, Wełnowcu, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa i na Załężu. Natomiast od 19 kwietnia grupy czwartkowe będą trenować w Centrum, Imielinie, Jaworznie, Ligocie, Mysłowicach-Piasek, Mysłowice-Wesoła, Os. Paderewskiego, Piotrowice, Podlesie i na Zawodziu. Treningi we wszystkich lokalizacjach rozpoczną się o godz. 18:00.

 

Dzieci znów znajdą się pod opieką profesjonalistów. Dobrze przygotowana do zadania kadra zatroszczy się o to, by młodzi adepci mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Co więcej - w projekcie biorą udział także zawodnicy pierwszej drużyny GKS-u, którzy czujnym okiem obserwują poczynania młodszych kolegów i koleżanek. Dla wielu dzieci grających w piłkę nożną stanowią wzór profesjonalnego sportowca, wobec czego ich obecność jest niezwykle istotna, ponieważ zapewnia zastrzyk pozytywnej energii. 

 

W poprzedniej edycji zawody wygrała drużyna z Giszowca. W tym roku finał “Zagraj na Bukowej” zaplanowano na 2 czerwca, tradycyjnie przy okazji ostatniego meczu sezonu GKS-u. Starcie Nice 1 ligi stworzy doskonałą okazję do tego, by przy obecności tysięcy kibiców na trybunach wyróżnić te zespoły, które dzięki swojej pracy i ambicjom dotarły najdalej. 

Wszystkie informacje na temat dat treningów oraz lokalizacje boisk znajdziecie na stronie www.zagrajnabukowej.pl.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.