Terminarz

1. kolejka

Puszcza Niepołomice Chojniczanka 29.07.2017, godz 17:00:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Górnik Łęczna 29.07.2017, godz 17:00:00 3:0 (2:0)
Stal Mielec Ruch Chorzów 28.07.2017, godz 20:45:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Pogoń Siedlce 29.07.2017, godz 19:00:00 1:2 (1:0)
Wigry Suwałki GKS Tychy 30.07.2017, godz 19:47:00 1:2 (1:1)
Drutex-Bytovia Stomil Olsztyn 29.07.2017, godz 19:00:00 3:1 (1:1)
Raków Częstochowa Miedź Legnica 29.07.2017, godz 18:00:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 29.07.2017, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów Podbeskidzie 29.07.2017, godz 19:00:00 1:1 (0:1)

2. kolejka

Miedź Legnica GKS Katowice 05.08.2017, godz 20:00:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Stomil Olsztyn 05.08.2017, godz 18:00:00 3:0 (1:0)
GKS Tychy Stal Mielec 05.08.2017, godz 17:45:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Odra Opole 05.08.2017, godz 17:00:00 1:2 (0:1)
Ruch Chorzów Chrobry Głogów 04.08.2017, godz 20:45:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna Zagłębie Sosnowiec 05.08.2017, godz 17:00:00 2:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa 06.08.2017, godz 17:00:00 2:3 (2:3)
Podbeskidzie Drutex-Bytovia 05.08.2017, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 05.08.2017, godz 18:00:00 2:0 (2:0)

3. kolejka

Raków Częstochowa Chojniczanka 12.08.2017, godz 17:30:00 0:1 (0:0)
Wigry Suwałki Górnik Łęczna 13.08.2017, godz 19:47:00 0:0
Drutex-Bytovia Ruch Chorzów 12.08.2017, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 11.08.2017, godz 20:45:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 13.08.2017, godz 20:00:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Tychy 13.08.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Odra Opole Miedź Legnica 12.08.2017, godz 12:30:00 2:4 (1:1)
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 13.08.2017, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie 11.08.2017, godz 19:00:00 3:1 (0:0)

4. kolejka

Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 19.08.2017, godz 17:00:00 0:0
Raków Częstochowa GKS Katowice 19.08.2017, godz 17:00:00 1:3 (0:2)
Ruch Chorzów Stomil Olsztyn 18.08.2017, godz 20:45:00 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Stal Mielec 18.08.2017, godz 20:45:00 3:4 (0:2)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 19.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (1:0)
Chojniczanka Podbeskidzie 18.08.2017, godz 20:00:00 4:0 (4:0)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 19.08.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 18.08.2017, godz 20:00:00 4:1 (3:0)
GKS Tychy Drutex-Bytovia 19.08.2017, godz 14:45:00 1:0 (1:0)

5. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 23.08.2017, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 23.08.2017, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Podbeskidzie Ruch Chorzów 22.08.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Odra Opole Raków Częstochowa 23.08.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Pogoń Siedlce 23.08.2017, godz 19:00:00 2:3 (2:2)
Stomil Olsztyn GKS Tychy 22.08.2017, godz 19:00:00 2:0 (2:0)
GKS Katowice Chojniczanka 23.08.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Miedź Legnica 23.08.2017, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Drutex-Bytovia Olimpia Grudziądz 23.08.2017, godz 19:00:00 0:1 (0:1)

6. kolejka

Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 28.08.2017, godz 19:00:00 1:1 (1:1)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 26.08.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:2)
Górnik Łęczna Drutex-Bytovia 27.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki 26.08.2017, godz 17:00:00 2:1 (0:0)
GKS Tychy Podbeskidzie 25.08.2017, godz 20:45:00 3:3 (1:1)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 27.08.2017, godz 17:00:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Stal Mielec 27.08.2017, godz 20:00:00 0:0
GKS Katowice Odra Opole 27.08.2017, godz 14:45:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Ruch Chorzów 27.08.2017, godz 17:00:00 4:3 (0:0)

7. kolejka

Odra Opole Chojniczanka 02.09.2017, godz 15:00:00 2:1 (2:1)
Stal Mielec Puszcza Niepołomice 13.09.2017, godz 19:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 02.09.2017, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
Wigry Suwałki Raków Częstochowa 27.09.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Pogoń Siedlce 02.09.2017, godz 18:00:00 4:1 (2:0)
Ruch Chorzów GKS Tychy 14.09.2017, godz 18:00:00 2:2 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 13.09.2017, godz 18:00:00 3:0 (0:0)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 03.09.2017, godz 12:30:00 1:2 (1:1)
Podbeskidzie Olimpia Grudziądz 13.09.2017, godz 19:00:00 3:0 (1:0)

8. kolejka

Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 08.09.2017, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Drutex-Bytovia 08.09.2017, godz 20:45:00 2:1 (0:0)
GKS Katowice Wigry Suwałki 09.09.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Chojniczanka GKS Tychy 10.09.2017, godz 17:00:00 3:0 (3:0)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 09.09.2017, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Stal Mielec 09.09.2017, godz 16:00:00 1:2 (0:1)
Górnik Łęczna Podbeskidzie 09.09.2017, godz 14:45:00 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 08.09.2017, godz 16:30:00 0:1 (0:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 09.09.2017, godz 16:00:00 1:0 (0:0)

9. kolejka

GKS Tychy Olimpia Grudziądz 17.09.2017, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Odra Opole 16.09.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Drutex-Bytovia Puszcza Niepołomice 16.09.2017, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 18.09.2017, godz 19:00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka 16.09.2017, godz 18:00:00 1:3 (1:1)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa 16.09.2017, godz 14:45:00 2:3 (1:3)
Podbeskidzie Pogoń Siedlce 16.09.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Stal Mielec GKS Katowice 17.09.2017, godz 12:30:00 3:2 (3:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 16.09.2017, godz 19:00:00 2:0 (1:0)

10. kolejka

Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 24.09.2017, godz 16:00:00
Raków Częstochowa Drutex-Bytovia 23.09.2017, godz 16:00:00
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 23.09.2017, godz 18:00:00
Górnik Łęczna GKS Tychy 23.09.2017, godz 16:00:00
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 23.09.2017, godz 16:00:00
Odra Opole Stal Mielec 23.09.2017, godz 12:45:00
Chojniczanka Olimpia Grudziądz 23.09.2017, godz 17:00:00
Miedź Legnica Podbeskidzie 23.09.2017, godz 19:00:00
GKS Katowice Chrobry Głogów 22.09.2017, godz 20:45:00

11. kolejka

Ruch Chorzów Miedź Legnica 29.09.2017, godz 20:45:00
Chrobry Głogów Odra Opole 30.09.2017, godz 17:45:00
Podbeskidzie Puszcza Niepołomice 30.09.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 01.10.2017, godz 19:00:00
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 30.09.2017, godz 18:00:00
Stomil Olsztyn Raków Częstochowa 30.09.2017, godz 17:00:00
GKS Tychy Pogoń Siedlce 30.09.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Chojniczanka 01.10.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia GKS Katowice 30.09.2017, godz 18:00:00

12. kolejka

Chojniczanka Górnik Łęczna 07.10.2017, godz 17:00:00
Puszcza Niepołomice Ruch Chorzów 07.10.2017, godz 15:00:00
Odra Opole Drutex-Bytovia 07.10.2017, godz 15:00:00
Miedź Legnica GKS Tychy 06.10.2017, godz 19:00:00
GKS Katowice Stomil Olsztyn 07.10.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Stal Mielec 07.10.2017, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 07.10.2017, godz 17:00:00
Raków Częstochowa Podbeskidzie 07.10.2017, godz 15:00:00
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 07.10.2017, godz 18:00:00

13. kolejka

Podbeskidzie GKS Katowice 14.10.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 21.09.2017, godz
Stal Mielec Chojniczanka 21.09.2017, godz
Stomil Olsztyn Odra Opole 21.09.2017, godz
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 14.10.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Zagłębie Sosnowiec 14.10.2017, godz 18:00:00
Ruch Chorzów Raków Częstochowa 21.09.2017, godz
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 14.10.2017, godz 14:00:00
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 14.10.2017, godz 17:00:00

14. kolejka

Miedź Legnica Górnik Łęczna 21.10.2017, godz 18:00:00
GKS Katowice Ruch Chorzów 21.10.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia 21.10.2017, godz 17:00:00
Chojniczanka Pogoń Siedlce 21.10.2017, godz 17:00:00
Raków Częstochowa GKS Tychy 21.10.2017, godz 15:00:00
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 21.10.2017, godz 18:00:00
Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz 22.10.2017, godz 15:00:00
Odra Opole Podbeskidzie 21.10.2017, godz 15:00:00
Stal Mielec Chrobry Głogów 21.09.2017, godz

15. kolejka

Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 21.09.2017, godz
GKS Tychy GKS Katowice 28.10.2017, godz 18:00:00
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 28.10.2017, godz 17:00:00
Drutex-Bytovia Stal Mielec 28.10.2017, godz 18:00:00
Ruch Chorzów Odra Opole 21.09.2017, godz
Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice 28.10.2017, godz 13:00:00
Chrobry Głogów Chojniczanka 28.10.2017, godz 17:00:00
Podbeskidzie Zagłębie Sosnowiec 28.10.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Raków Częstochowa 21.09.2017, godz

16. kolejka

Raków Częstochowa Górnik Łęczna 04.11.2017, godz 14:00:00
Zagłębie Sosnowiec Ruch Chorzów 04.11.2017, godz 18:00:00
Chrobry Głogów Drutex-Bytovia 04.11.2017, godz 16:00:00
Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce 04.11.2017, godz 13:00:00
Odra Opole GKS Tychy 04.11.2017, godz 13:00:00
Stal Mielec Stomil Olsztyn 21.09.2017, godz
Chojniczanka Miedź Legnica 04.11.2017, godz 16:00:00
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 04.11.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Podbeskidzie 04.11.2017, godz 16:00:00

17. kolejka

Drutex-Bytovia Chojniczanka 11.11.2017, godz 18:00:00
Ruch Chorzów Wigry Suwałki 21.09.2017, godz
Górnik Łęczna GKS Katowice 12.11.2017, godz 12:00:00
Podbeskidzie Stal Mielec 11.11.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Odra Opole 21.09.2017, godz
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 10.11.2017, godz 17:00:00
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 21.09.2017, godz
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 11.11.2017, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Raków Częstochowa 11.11.2017, godz 17:00:00

18. kolejka

Podbeskidzie Chrobry Głogów 18.11.2017, godz 18:00:00
Chojniczanka Puszcza Niepołomice 18.11.2017, godz 16:00:00
Górnik Łęczna Odra Opole 21.09.2017, godz
Ruch Chorzów Stal Mielec 21.09.2017, godz
Pogoń Siedlce GKS Katowice 18.11.2017, godz 17:00:00
GKS Tychy Wigry Suwałki 18.11.2017, godz 17:00:00
Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia 21.09.2017, godz
Miedź Legnica Raków Częstochowa 17.11.2017, godz 17:00:00
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 21.09.2017, godz

19. kolejka

Drutex-Bytovia Podbeskidzie 25.11.2017, godz 18:00:00
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 25.11.2017, godz 16:00:00
GKS Katowice Miedź Legnica 25.11.2017, godz 18:00:00
Stomil Olsztyn Chojniczanka 21.09.2017, godz
Stal Mielec GKS Tychy 21.09.2017, godz
Odra Opole Pogoń Siedlce 25.11.2017, godz 13:00:00
Chrobry Głogów Ruch Chorzów 26.11.2017, godz 15:00:00
Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna 21.09.2017, godz
Raków Częstochowa Puszcza Niepołomice 26.11.2017, godz 13:00:00