Podbeskidzie Bielsko Biała

Rok założenia: 1907

Adres: ul. Rychlińskiego 21, 43-300 Bielsko-Biała

Stadion: Stadion Miejski w Bielsku-Białej, ul. Rychlińskiego 21

Pojemność: 15316

Mateusz
Ziolkowski
Zdjęcie osoby - Mateusz Ziolkowski
Data urodzenia: 01 sty 1970
Lionel
Etoundi
Zdjęcie osoby - Lionel Etoundi
Data urodzenia: 25 wrz 2000
Radoslaw
Zajac
Zdjęcie osoby - Radoslaw Zajac
Data urodzenia: 28 lip 2004
Franciszek
Liszka
Zdjęcie osoby - Franciszek Liszka
Data urodzenia: 01 sty 1970
Michal
Stempniewicz
Zdjęcie osoby - Michal Stempniewicz
Data urodzenia: 01 sty 1970

Bramkarze

Sebastian
Zajac
Zdjęcie osoby - Sebastian Zajac
Data urodzenia: 31 paź 2007
Kacper
Krzepisz
Zdjęcie osoby - Kacper Krzepisz
Data urodzenia: 16 gru 1999
Krystian
Wieczorek
Zdjęcie osoby - Krystian Wieczorek 43
Data urodzenia: 22 lip 2002
Patryk
Procek
Zdjęcie osoby - Patryk Procek 95
Data urodzenia: 01 mar 1995

Obrońcy

Matej
Senic
Zdjęcie osoby - Matej Senic
Data urodzenia: 21 lut 1995
Marko
Martinaga
Zdjęcie osoby - Marko Martinaga
Data urodzenia: 27 maj 1998
Mateusz
Wypych
Zdjęcie osoby - Mateusz Wypych 3
Data urodzenia: 10 sty 1998
Jan
Hlavica
Zdjęcie osoby - Jan Hlavica 6
Data urodzenia: 17 lip 1994
Jeppe
Friborg Simonsen
Zdjęcie osoby - Jeppe Friborg Simonsen 21
Data urodzenia: 21 lis 1995
Bartosz
Bernard
Zdjęcie osoby - Bartosz Bernard 47
Data urodzenia: 08 lut 2003
Piotr
Tomasik
Zdjęcie osoby - Piotr Tomasik 77
Data urodzenia: 31 paź 1987
Daniel
Mikołajewski
Zdjęcie osoby - Daniel Mikołajewski 89
Data urodzenia: 25 sie 1999

Pomocnicy

Samuel
Chijindum Nnoshiri
Zdjęcie osoby - Samuel Chijindum Nnoshiri
Data urodzenia: 02 lip 2001
Adrian
Małachowski
Zdjęcie osoby - Adrian Małachowski
Data urodzenia: 10 mar 1998
Sylwester
Lusiusz
Zdjęcie osoby - Sylwester Lusiusz
Data urodzenia: 18 wrz 1999
Patryk
Czader
Zdjęcie osoby - Patryk Czader
Data urodzenia: 07 mar 2004
Yigit
Emre Celtik
Zdjęcie osoby - Yigit Emre Celtik
Data urodzenia: 07 kwi 2003
Damian
Chmiel
Zdjęcie osoby - Damian Chmiel
Data urodzenia: 06 maj 1987
Mateusz
Ziolkowski
Zdjęcie osoby - Mateusz Ziolkowski 2
Data urodzenia: 29 sie 2003
Jaka
Kolenc
Zdjęcie osoby - Jaka Kolenc 5
Data urodzenia: 23 lut 1994
Bartosz
Bida
Zdjęcie osoby - Bartosz Bida 7
Data urodzenia: 21 lut 2001
Michał
Stryjewski
Zdjęcie osoby - Michał Stryjewski 8
Data urodzenia: 18 wrz 1995
Maksymilian
Banaszewski
Zdjęcie osoby - Maksymilian Banaszewski 9
Data urodzenia: 22 mar 1995
Giorgi
Merebashvili
Zdjęcie osoby - Giorgi Merebashvili 15
Data urodzenia: 15 sie 1986
Bartosz
Bieronski
Zdjęcie osoby - Bartosz Bieronski 18
Data urodzenia: 10 maj 2006
Marcel
Misztal
Zdjęcie osoby - Marcel Misztal 23
Data urodzenia: 07 lis 2003
Maksymilian
Sitek
Zdjęcie osoby - Maksymilian Sitek 24
Data urodzenia: 04 gru 2000
Maksymilian
Nowak
Zdjęcie osoby - Maksymilian Nowak 29
Data urodzenia: 03 sie 2004
Tomasz
Jodłowiec
Zdjęcie osoby - Tomasz Jodłowiec 30
Data urodzenia: 08 wrz 1985
Jakub
Kisiel
Zdjęcie osoby - Jakub Kisiel 32
Data urodzenia: 05 lut 2003
Michał
Studnicki
Zdjęcie osoby - Michał Studnicki 42
Data urodzenia: 21 wrz 2000
Michal
Willmann
Zdjęcie osoby - Michal Willmann 55
Data urodzenia: 22 lip 2004

Napastnicy

Marco
Siverio
Zdjęcie osoby - Marco Siverio
Data urodzenia: 04 paź 1993
Michal
Studnicki
Zdjęcie osoby - Michal Studnicki
Data urodzenia: 28 lut 2006
Miroslav
Ilicic
Zdjęcie osoby - Miroslav Ilicic 11
Data urodzenia: 17 kwi 1998
Lionel
Abate Etoundi
Zdjęcie osoby - Lionel Abate Etoundi 79
Data urodzenia: 25 wrz 2000

Sztab

Jarosław
Skrobacz
Zdjęcie osoby - Jarosław Skrobacz
Data urodzenia: 11 sie 1967
LICZBA GOLI ZDOBYTYCH
Bartosz Bida
7 Bartosz Bida
2. Daniel Mikołajewski
5
3. Lionel Abate Etoundi
3
4. Miroslav Ilicic
2
5. Mateusz Ziolkowski
2
6. Marcel Misztal
2
7. Maksymilian Sitek
2
8. Maksymilian Banaszewski
1
9. Jakub Kisiel
1
10. Michał Janota
1
LICZBA ASYST
Maksymilian Banaszewski
5 Maksymilian Banaszewski
2. Jaka Kolenc
3
3. Tomasz Jodłowiec
3
4. Marko Martinaga
2
5. Mateusz Ziolkowski
1
6. Michal Willmann
1
7. Marcel Misztal
1
8. Jeppe Friborg Simonsen
1
9. Daniel Mikołajewski
1
10. Maksymilian Sitek
1
LICZBA ŻÓŁTYCH KARTEK
Daniel Mikołajewski
12 Daniel Mikołajewski
2. Piotr Tomasik
8
3. Jan Hlavica
7
4. Martin Chlumecky
6
5. Matej Senic
5
6. Mateusz Ziolkowski
5
7. Bartosz Bida
5
8. Maksymilian Sitek
4
9. Michal Willmann
3
10. Tomasz Jodłowiec
3
LICZBA CZERWONYCH KARTEK
Matej Senic
1 Matej Senic
2. Jan Hlavica
1
3. Mateusz Ziolkowski
1
4. Tomasz Jodłowiec
1
5. Piotr Tomasik
0
6. Mateusz Stryjewski
0
7. Mateusz Wypych
0
8. Titas Milasius
0
9. Daniel Mikołajewski
0
10. Michał Janota
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 1
N. 23.07.2023
1
:
1
Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2
So. 29.07.2023
1
:
1
Znicz Pruszków
Resovia Rzeszów
Kolejka 3
Pn. 07.08.2023
1
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
Kolejka 4
So. 12.08.2023
1
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 5
Pt. 18.08.2023
2
:
1
Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk
Kolejka 6
Pt. 25.08.2023
3
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 7
N. 03.09.2023
1
:
1
GKS Katowice
Bruk-Bet Termalica
Kolejka 8
N. 17.09.2023
2
:
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9
Pt. 22.09.2023
1
:
1
Górnik Łęczna
Polonia Warszawa
Kolejka 10
Pt. 29.09.2023
2
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 11
So. 07.10.2023
0
:
1
Stal Rzeszów
GKS Tychy
Kolejka 12
So. 21.10.2023
3
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13
Pt. 27.10.2023
2
:
1
Wisła Kraków
Arka Gdynia
Kolejka 14
So. 04.11.2023
1
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 15
N. 12.11.2023
0
:
0
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
Kolejka 16
Pt. 24.11.2023
3
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock
Kolejka 18
So. 09.12.2023
2
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków
Kolejka 19
N. 17.12.2023
0
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 20
So. 17.02.2024
2
:
2
Resovia Rzeszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 21
So. 24.02.2024
1
:
2
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 17
Śr. 28.02.2024
1
:
2
Motor Lublin
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22
N. 03.03.2024
0
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 23
N. 10.03.2024
1
:
2
Lechia Gdańsk
GKS Katowice
Kolejka 24
N. 17.03.2024
5
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 25
So. 30.03.2024
2
:
1
Bruk-Bet Termalica
Górnik Łęczna
Kolejka 26
Pt. 05.04.2024
2
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 27
N. 14.04.2024
1
:
2
Polonia Warszawa
Stal Rzeszów
Kolejka 28
Pt. 19.04.2024
2
:
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 29
Wt. 23.04.2024
0
:
2
GKS Tychy
Wisła Kraków
Kolejka 30
Pt. 26.04.2024
3
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 31
Pt. 03.05.2024
0
:
0
Arka Gdynia
Zakończone
Miedź Legnica
Kolejka 32
Pn. 13.05.2024
6
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zakończone
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 33
Pn. 20.05.2024
0
:
1
Chrobry Głogów
Zakończone
Motor Lublin
Kolejka 34
N. 26.05.2024
2
:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.05.2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała kolejnym spadkowiczem Fortuna 1 Ligi

logo
03.05.2024
Arka Gdynia

Piątek w F1L: Górnik lepszy od Odry

logo
23.04.2024
Wisła Kraków

Wtorek w F1L: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza

logo
19.04.2024
Wisła Kraków

Piątek w F1L: mocny początek kolejki

logo
05.04.2024
Arka Gdynia

Piątek w F1L: zwycięstwa gospodarzy

logo
30.03.2024
Wisła Kraków

Sobota w F1L: Chrobry Głogów zatrzymuje Białą Gwiazdę

logo
17.03.2024
Wisła Kraków

Lechia odskakuje Arce na dwa punkty!

logo
10.03.2024
Resovia Rzeszów

Niedziela w F1L: Lechia liderem

logo
03.03.2024
Chrobry Głogów

Niedziela w F1L: trzy niedzielne remisy

01.03.2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jarosław Skrobacz trenerem Górali

28.02.2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dariusz Marzec nie jest już trenerem Górali

logo
24.02.2024
Bruk-Bet Termalica

Sobota w F1L: Przełamanie Odry Opole i Wisły Płock

24.02.2024
Podbeskidzie Bielsko-Biała

„Akademia Podbeskidzia ma ogromny potencjał”

logo
21.02.2024
GKS Katowice

Zmiana godziny meczu GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

logo
17.02.2024
Resovia Rzeszów

Sobota w F1L: wysokie zwycięstwa Arki i Lechii

logo
17.12.2023
Wisła Kraków

Niedziela w F1L: Rodado ratuje Wisłę

logo
09.12.2023
Resovia Rzeszów

Sobota w F1L: Znicz Pruszków z kolejnym zwycięstwem

logo
24.11.2023
Arka Gdynia

Piątek w F1L: derby dla Arki Gdynia

16.11.2023
Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dariusz Marzec nowym trenerem Górali

logo
04.11.2023
Arka Gdynia

Sobota w F1L: Górnik pokonuje lidera

logo
27.10.2023
Wisła Kraków

Piątek w F1L: Bezradna Wisła Kraków i kolejna wygrana Czarnych Koszul

logo
21.10.2023
GKS Tychy

Sobota w F1L: Wysokie zwycięstwa gospodarzy

logo
07.10.2023
Wisła Kraków

Sobota w F1L: Fantastyczny koncert Wisły Kraków i Arki Gdynia

logo
29.09.2023
Arka Gdynia

Piątek w F1L: Bezradne Podbeskidzie i kolejna porażka beniaminka

logo
22.09.2023
GKS Katowice

Piątek w F1L: Odra wraca na pozycję lidera

logo
17.09.2023
Arka Gdynia

Niedziela w F1L: Miedź Legnica z pierwszą przegraną w tym sezonie

logo
03.09.2023
Chrobry Głogów

Niedziela w F1L: grad goli w ostatnich meczach 7. kolejki

logo
25.08.2023
GKS Tychy

Piątek w F1L: trzy bramki Lechii Gdańsk

logo
18.08.2023
Wisła Kraków

Piątek w F1L: Odra Opole pokonuje Białą Gwiazdę

logo
12.08.2023
Wisła Kraków

Sobota w F1L: tyszanie umacniają się na pozycji lidera