Zostań uczniem wyjątkowej szkoły podstawowej!

28 Apr 2017 Share

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica zaprasza młodych fanów sportu do rozpoczęcia nauki w nowych klasach szkoły podstawowej. Oferta SMS Miedź jest wyjątkowa w skali kraju, dedykowana dzieciom z Legnicy i okolic. Główne atuty naszego programu to różnorodne zajęcia sportowe i bogata oferta nauki języków obcych. W naszej szkole na pewno nie będziecie się nudzić, a przy tym sportowo spędzicie czas oraz wiele się nauczycie, zarówno na boisku jak i w szkolnej ławce.

Oferta SMS Miedź Legnica należy do jednych z najlepszych w kraju. Wyróżnia ją połączenie zajęć sportowych w szkole oraz klubie, nowoczesna infrastruktura czy choćby znakomicie przygotowana kadra nauczycielska oraz trenerska. – Uważam, że ten projekt daje bardzo dużo możliwości rozwoju, a wszystko dzięki przemyślanemu programowi nauki i szkolenia. Zapraszamy wszystkich chętnych z Legnicy jak i okolicznych miejscowości, zarówno dziewczynki jak i chłopców – zachęca Martyna Pajączek prezes MKS Miedź Legnica.

 

Prywatna szkoła nie musi być tylko dla wybranych. SMS Miedź zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki w szkole sportowej. Aby uczestniczyć w procesie rekrutacji wystarczy przyjść na testy sprawnościowe, które odbędą się już 8 i 9 maja. – Testy sprawnościowe do SMS Miedź Legnica zaplanowane są na 2 dni, podczas których wykwalifikowana kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica podda ocenie umiejętności piłkarskie potencjalnych zawodników do klas IV, V, VI i VII. 8 maja zapraszamy uczniów z rocznika 2004, a 9 maja tych z roczników 2005, 2006, 2007  – wyjaśnia Tomasz Syska koordynator najmłodszych grup szkoleniowych oraz trener Akademii Miedzi.

 

Szkoła kojarzy się przede wszystkim z piłką nożną, choć oferta przygotowana dla kandydatów do nauki w szkole podstawowej jest zdecydowanie szersza. 

 

– Chcemy aby nasi uczniowie w szkole podstawowej wszechstronnie się rozwijali. Dlatego proponujemy im zarówno różnorodne formy ruchu, obozy sportowe, naukę sportów walki, zajęcia na basenie, gimnastykę, oraz zajęcia ogólnorozwojowe. To wszystko uczniowie będą mieli zapewnione w ramach szkoły. Uważam, że to bardzo wygodne dla rodziców, którzy o godzinie 8:00 przywiozą swoje dziecko do szkoły, a o godzinie 16:00 odbiorą je już po zajęciach szkolnych oraz dodatkowych. To ogromna przewaga naszej szkoły nad innymi – dodaje Martyna Pajączek.

 

Poza wszechstronnymi zajęciami sportowymi SMS Miedź Legnica oferuje także zajęcia językowe prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców. To nie koniec. Każdy z naszych uczniów może w razie potrzeby liczyć także na zakwaterowanie w Bursie Akademii Miedzi, specjalnie przygotowane pod okiem klubowego dietetyka posiłki oraz transport ze szkoły na zajęcia sportowe i z powrotem. Dodatkowo do dyspozycji naszych uczniów jest także psycholog i pedagog szkolny, a w Bursie Akademii Miedzi także dietetyk i fizjoterapeuta

 

- Gdybym jako mały chłopiec miał szansę uczęszczać do takiej szkoły jak SMS Miedź Legnica nie wahałbym się ani chwili. Wręcz prosiłbym rodziców aby jak najszybciej mnie do niej zapisali. Wiem, że w takich warunkach miałbym szansę na zrobienie jeszcze większej kariery w piłce nożnej, a może nawet zagrałbym w reprezentacji Polski. Warunki do treningu i nauki mamy znakomite. Poza tym pomoc specjalistów,  z którymi mamy przyjemność pracować, jest nieoceniona. Dziś gdy patrzę na naszych wychowanków wiem, że są oni w najlepszych rękach zarówno w szkole jak i na treningach – dodaje Wojciech Górski zdobywca Pucharu Polski z 1992 roku i wychowanek Miedzi Legnica, a aktualnie trener zespołu Miedzi Legnica w Centralnej Lidze Juniorów.

 

Oferta jest kompleksowa. Dziecko, które rano rozpocznie lekcje w SMS Miedź ma zapewnione zarówno zajęcia dydaktyczne w budynku szkoły, różnorodne zajęcia sportowe oraz lekcje języka obcego. Po pobycie w SMS Miedź praktycznie cały wolny czas może spędzić na swój własny sposób. Oferta naszej szkoły zastępuje popołudniowe zajęcia dodatkowe, na które rodzice bardzo często posyłają swoje pociechy. Już nie trzeba tego robić. Wystarczy zapisać się na testy sprawnościowe do SMS Miedź Legnica i zostać jej uczniem.

 

–  Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedzi Legnica jest nie tylko szansą na spełnienie piłkarskich marzeń, ale również miejscem, które ukształtuje osobowość, charakter, wiedzę edukacyjną oraz ogólną sprawność fizyczną. Jeśli twoją pasją jest piłka nożna, to po prostu musisz tutaj być. Dwudniowe testy zaplanowaliśmy na sztucznym boisku w Parku Miejskim przy ul. Hetmańskiej. Rozpoczną się rekrutacją o godzinie 9:45 i zajęciami praktycznymi od godziny 11:00. Zawodnicy będą mieli okazję zaprezentować się z jak najlepszej strony pod względem motorycznym w RAST TEST oraz piłkarskim w grach: 1v1, 2v1, 4v2, 6v6. Wszyscy zawodnicy powinni zabrać ze sobą pasję do piłki nożnej, uśmiech na twarzy oraz umiejętności piłkarskie – mówi Tomasz Syska.

 

Zapraszamy serdecznie uczniów, którzy od nowego roku szkolnego będą uczęszczać do klas IV, V, VI i VII szkoły podstawowej. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w szkoleniu młodzieży. W Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica szkolimy prawie 400 dzieci, w tym reprezentantów młodzieżowych kadr Polski i Dolnego Śląska. Najzdolniejsi zawodnicy mogą liczyć w przyszłości na profesjonalne kontrakty zawodnicze, które regularnie Miedź Legnica podpisuje z zawodnikami Akademii Miedzi. W dodatku opłaty w naszej szkole są symboliczne.

 

Nie możesz przegapić takiej szansy. Zostań uczniem SMS Miedź Legnica i przeżyj najwspanialszą sportową przygodę w swoim życiu. Przyjdź i pokaż się nam z jak najlepszej strony podczas testów do szkoły podstawowej SMS Miedź Legnica, które odbędą się w dniach 8 – 9 maja 2017r.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.