Zielono-Czarni odwiedzili Bogdankę

1 Dec 2017 Share

W środę zawodnicy pierwszego zespołu pojawili się na kopalni Bogdanka i zjechali pod ziemię, żeby zobaczyć jak wygląda praca pod ziemią.

– Nasi piłkarze zwiedzili oddział G-4, a dokładniej ścianę strugową 3/VIII/385 w polu Stefanów. Wspomniana ściana zlokalizowana jest na głębokości około 910 metrów – powiedział Dariusz Batyra, Przewodniczący Rady Nadzorczej Górnik Łęczna S.A.

 

– To dla nas ciekawe doświadczenie. My byliśmy tam chwilę, a górnicy każdego dnia pracują w bardzo ciężkich warunkach. Mamy duży szacunek dla pracujących na kopalni górników i jesteśmy pod dużym wrażeniem tego w jaki sposób zarabiają na życie – dodał Arkadiusz Kasperkiewicz.

 

– LW Bogdanka SA jest strategicznym sponsorem Górnika Łęczna i od zawsze jest związana z klubem.  Wszyscy dobrze wiemy, że górnicy bardzo ciężko pracują na swoje wynagrodzenia. Chcieliśmy pokazać naszym zawodników jak trzeba ciężko pracować, żeby dostawać swoje wynagrodzenie. Myślę, że wczoraj zobaczyli jak się ciężko i sumiennie pracuje, żeby 10-tego dostać swoją pensje. Przekładając to na klub chcielibyśmy, żeby w przyszłej rundzie ciężka praca i harówka na boisku przyniosły nam zwycięstwa – zakończył Veljko Nikitović prezes Górnika Łęczna.

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wizyty. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Górnika Łęczna – Dariusza Batyry, Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego – Sławomira Karlikowskiego, Kierownika Działu Górniczego pola Stefanów – Dawida Osowskiego, Nadsztygara górniczego – Mirosława Raczyńskiego, Sztygara oddziałowego oddziału wydobywczego G-4 – Michała Torunia.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.