Zakończenie sezonu Klubu Biznesu Miedzi Legnica

14 Jun 2019 Share

Sezon piłkarski już za nami, teraz przyszedł też czas na podsumowanie działań Klubu Biznesu Miedzi Legnica w sezonie 2018/2019. I choć w rywalizacji sportowej zespół musiał opuścić szeregi LOTTO Ekstraklasy, to na polu biznesowym przedstawiciele legnickiego klubu mają się czym pochwalić.

O tym, jak wiele dobrego przysporzyła klubowi gra wśród najlepszych, przekonywał Andrzej Dadełło podczas czwartkowego spotkania w Hotelu Sękowski. Właściciel Miedzi podkreślał, że mecze drużyny w całym sezonie z trybun Stadionu im. Orła Białego obejrzało niespełna 95 tys. widzów. Z kolei transmisje telewizje ze wszystkich spotkań Miedzi wygenerowały oglądalność blisko trzymilionową. Występy w LOTTO Ekstraklasie przyniosły także rekordowe liczby, gdy mowa o ekwiwalencie reklamowym. Specjaliści z Press Service oszacowali go na ponad 192 mln złotych.

 

Imponująca jest także wartość wszystkich umów biznesowych zawartych pomiędzy klubowiczami - ponad 1,3 mln złotych. Najbardziej aktywny był dealer samochodowy Toyota Nowakowski, który zawarł transakcje na ponad 0,5 mln złotych. Tym samym okazał się on zwycięzcą konkursu, w którym do wygrania były darmowe pakiety reklamowe do wykorzystania w przyszłym sezonie. Drugie miejsce zajęła firma Huras, a trzecie Gebruder Peters.

 

Podczas czwartkowego spotkania poznaliśmy także zwycięzców w lidze prywatnej Fantasy.Ekstraklasa.tv. Na podium znaleźli się: Tomasz Gargaś (Sariv TG), Mateusz Kowalczyk (Toyota Nowakowski) i Maciej Matwiej (Solo Firenza).

 

Ostatnie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu to była także okazja do osobistych podziękowania każdemu ze sponsorów i partnerów. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.