Zagraj na Bukowej!

18 Apr 2017 Share

We wtorek 18 kwietnia startuje siódma edycja „Zagraj na Bukowej” – projektu, w ramach którego dzieci zyskują szansę na darmowe i profesjonalne treningi pod okiem piłkarzy i trenerów GKS-u Katowice.

We wtorek 18 kwietnia startuje siódma edycja „Zagraj na Bukowej” – projektu, w ramach którego dzieci zyskują szansę na darmowe i profesjonalne treningi pod okiem piłkarzy i trenerów GKS-u Katowice.

Wspólne przedsięwzięcie GKS-u, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice to już projekt na skalę wojewódzką, a każda edycja przynosi kolejne rekordy. Wiosną 2016 roku pod okiem profesjonalistów z GieKSy trenowało łącznie w 20 lokalizacjach ponad 1700 młodych adeptów futbolu!


W tym roku lokalizacji znów będzie 20, a w tym gronie witamy nowe miejsca – Imielin oraz Podlesie. We wtorki o godz. 18:00 będziemy trenowali w: Centrum, Burowcu, Jaworznie, Skotnicy, Wesołej, Podlesiu, Wełnowcu, Os. Witosa, Załężu i Zawodziu. Natomiast w czwartki o godz. 18:00 spotkamy się w: Bogucicach, Giszowcu, Imielinie, Koszutce, Ligocie, Murckach, Mysłowicach-Janowie OSP, Piosku, Piotrowicach i Os. Tysiąclecia.

Nowością w „Zagraj na Bukowej”  będą Ambasadorzy. Każda dzielnica będzie miała swojego przedstawiciela z pierwszej drużyny GKS-u Katowice, który będzie wspierał swoich podopiecznych i starał się zaszczepić w nich nie tylko sympatię do futbolu, ale także zdrowy tryb życia oraz ideę fair-play, także poza boiskiem. 

Wielki Finał odbędzie się na Bukowej przy okazji zamykającego sezon meczu GieKSy z Bytovią Bytów (3 czerwca). Partnerem siódmej edycji jest firma Węglo Smyk. Wszystkie informacje na temat dat treningów oraz lokalizacje boisk na stronie www.zagrajnabukowej.pl

 

">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.