Wysoka frekwencja na testach do Akademii Miedzi

15 May 2018 Share

Prawie 100 ochotników z roczników 2006-2008 stawiło się na testy do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Trenerzy Akademii Miedzi oceniali młodych zawodników na podstawie trzech prób. Najlepsi od nowego roku szkolnego będą reprezentować naszą akademię oraz zasilą klasy szkoły podstawowej SMS Miedź Legnica.

Prawie 100 młodych zawodników w poniedziałkowy poranek zaprezentowało swoje umiejętności piłkarskie podczas testów do Akademii Miedzi Legnica. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji jaką mamy. Dodatkowo cieszy nas fakt, że na testy przyjechali młodzi zawodnicy nie tylko z terenu Dolnego Śląska – mówił trener Hubert Łysy, który koordynował przebieg testów sprawnościowych do Akademii Miedzi.

 

Trenerzy sprawdzali przede wszystkim szybkość, skoczność, umiejętność prowadzenia piłki, a także zachowanie poszczególnych zawodników w grze. – Na podstawie wyników uzyskanych przez poszczególnych zawodników wyłonimy najlepszych – dodał trener Łysy.

 

- Chciałbym grać w Miedzi Legnica, bo bardzo mi się tu podoba. Jest fajny stadion, trenerzy i super boiska. Do tego Miedź będzie grać w ekstraklasie – powiedział Bartek jeden z kandydatów do gry w Akademii Miedzi.

 

Zawodnicy, którzy wzięli udział w testach będą także od nowego roku szkolnego tworzyć klasy 4, 5 i 6 szkoły podstawowej w SMS Miedź Legnica.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.