Wyjątkowe miasteczko kibica odwiedzi Legnicę!

11 Nov 2017 Share

Jeśli wybieracie się na mecz Miedzi z Puszczą Niepołomice, koniecznie przyjdźcie na Stadion wcześniej! W niedzielę na placu za Sektorem Rodzinnym na legnickim stadionie pojawi się miasteczko kibica, przygotowane przez firmę Fortuna – sponsora ligi oraz Miedzi! Zapraszamy na stadion już od godz. 15.00!

Miasteczko to wiele konkursów i atrakcji dla kibiców! Pierwszą z nich będzie refleksomierz. Jest to urządzenie sprawdzające szybkość reakcji kibica. Zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu zapalających się lampek – przy specjalnym stole rywalizują ze sobą dwie osoby. Atrakcja ta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Druga atrakcją będzie konsola PS4 z grą FIFA18 na dwa pady. Każdy będzie mógł zmierzyć się z przeciwnikiem grając wybraną przez siebie drużyną!

 

To jednak nie koniec niespodzianek. Wszystkie osoby, które odwiedzą miasteczko Fortuny, będą mogły sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Obok namiotu ustawiona zostanie bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach, o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią ilość punktów, wygrają nagrodę od naszego sponsora – Fortuny! Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły kopnięcia piłki. Kibice, którzy uderzą futbolówkę najmocniej, wygrają upominek od Fortuny!

 

Przypominamy, że mecz Miedzi z Puszczą rozpocznie się o godz. 17.00, ale miasteczko kibica Fortuny, zlokalizowane na placu za Sektorem Rodzinnym, będzie czynne już od godz. 15.00 aż do rozpoczęcia drugiej połowy meczu!

 

Zapraszamy zatem na stadion już od godz. 15.00 na plac za Sektorem Rodzinnym!

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.