Wszystkiego najlepszego trenerze!

13 Mar 2017 Share

Najlepsze życzenia z okazji urodzin wędrują dziś do szkoleniowca Górali Jana Kociana!

59-letni trener objął Podbeskidzie jeszcze w trakcie poprzedniej rundy i jak dotąd łącznie poprowadził zespół Górali w 9 meczach zaliczając 3 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Piłkarze TSP świetny prezent swojemu trenerowi złożyli już dwa dni wcześniej, wygrywając w dobrym stylu z Chrobrym Głogów.

 

W Polsce Jan Kocian znany jest także z pracy trenerskiej w Chorzowie. Słowacki szkoleniowiec z zespołem z Cichej zajął 3. lokatę w sezonie 2013/14, wcześniej obejmując Ruch jako zespół z drugiej połowy tabeli. Swą trenerską karierę Kocian rozpoczynał jako asystent selekcjonera reprezentacji Słowacji, a pierwszy raz samodzielnie poprowadził zespół Dukli Bańska Bystrzyca. Później w roli asystenta pracował m.in. w 1.FC Koeln oraz Eintrachcie Frankfurt, po czym na dobre rozpoczął już karierę jako pierwszy szkoleniowiec. W swym trenerskim CV ma jeszcze zespoły 2. Bundesligi - Rot-Weiss Erfurt, Sportfreunde Siegen, a w latach 2006-2008 był selekcjonerem słowackiej kadry. Ostatnim klubem Jana Kociana przed dołączeniem do Podbeskidzia była Pogoń Szczecin, gdzie pracował do kwietnia 2015 roku.

 

W tym wyjątkowym dniu składamy dzisiejszemu solenizantowi najlepsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i tym sportowym, a przede wszystkim kolejnych zwycięstw TSP! Sto lat trenerze! 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.